No cześć :)

WiTT

New member
Bez reklam
No przecież koledzy nie mogli przegapić powitania koleżanki ;) :D
Jeszcze Krzysztofa brakuje :p
Tylko nie spłoszcie koleżanki, bo ostatnia nie wróciła ;)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Witt możesz mi wierzyć lub nie, ale właśnie to samo chciałem napisać (chodzi o KR :)) nawet chciałem robić zakłady kto będzie następny ;)
Witamy piękną Sikorkę na forum.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witt możesz mi wierzyć lub nie, ale właśnie to samo chciałem napisać (chodzi o KR :)) nawet chciałem robić zakłady kto będzie następny ;)
Witamy piękną Sikorkę na forum.

O przepraszam bardzo ja czeto witam nowych Kolegow co mozna sprawdzic , tylko nie widzialem takiego zainteresowania od innych uzytkownikow z tego forum wypadku kiedy byl wpis w wykonaniu mezczyzny :) ale w sumie to i zrozumiale...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No tak, jak jakiś koleś się przywita, to nikt nie odpowiada. A jak kobieta na forum, to ilu dżentelmenów nagle się znajduje:razz: Dziwne tylko że Lolek ubiegł Armaniga?
 

Felipe

New member
Moja "małżowinka" w życiu by nie zajrzała na forum o tematyce rtv czy motoryzacji. Domniemam, że koleżankę ścíągnął do nas konkretny powód - chęć zakupu tv z ambilight ;-) Jeśli tak to witam w klubie ;-)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Chyba Anetka nie podziela Naszego entuzjazmu:)? Nadmiar adoratorów ją wypłoszył. Gorzej jak Aneta, to jeden z tych kolesi, co się lubią malować i przebierać w damskie ciuszki. He,he
 

spinacz66

New member
Bez reklam
fakt teraz w internecie każdy jest anonimowy i może być każdym każdy ma jakieś fobię ale żyjemy w kraju tolerancji
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Nie mogłem przegapić i ja tego wydarzenia i również witam koleżankę!

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 
Do góry