Wybór TV led 3D 40-42"

szeniago

New member
Witam serdecznie,
Chciałbym napisać parę słów o moim najnowszym zakupie
Led 3D Philips 42" model 5008
Byłem wcześniej na stronie HDTV i czytałem trochę o TV led 3D dlatego wróciłem, żeby dodać recenzję
Zakup bardzo udany jak na razie - chciałem kupić Samsunga 40" model 6500, ale zmieniłem decyzję po rozmowie z konsultantem i myślę, że nie żałuję :)
1. Wygląd wizualny - 1 liga!!! - wąska czarna ramka z cienkim srebrnym rozszerzeniem na dole, ciekawa podstawa kolorze matowego aluminium - na razie stoi na regale, ale mam uchwyt więc na ścianie będzie robić jeszcze lepsze wrażenie - szczególnie oświetlenie led - Ambilight
2. Obraz - kolory ładne, wyraziste, odświeżanie 300 hz, kilka opcji obrazu - chociaż nie jestem ekspertem więc zostawiam to Wam - potrzebne by było zestawienie z innymi ledami
3. Ambilight - polecam gorąco - 2 opcje: Dynamic i static - poszerza się jakby obraz i do tego mniej męczą się oczy - lepsza 1 wersja kolory zmieniają się wraz ze zmianą barw na ekranie - Mega!!!
Do tego można wyłączyć TV i włączyć samo ambilight - robi za nastrojowe oświetlenie! oczywiście można wyłączyć tą funkcję.
4. Funkcje - ma ich sporo: Smart tv, Wifi, Hbb, Allshare/Dlna, Konwerter 2 do 3d, Usb i inne - jeszcze muszę sporo posiedzieć nad nimi
Pilot łatwy w obsłudze - nie potrzeba do niego instrukcji

Gorąco polecam cena ok 2600 pln
Norbert :)
 
Do góry