Witam z nadzieją

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam serdecznie... Jestem Paweł z Łodzi (jak to mowia na necie:znowu łódź) fajnie ze istnieje takie forum, dzieki niemu zweryfikowalem swoja wiedze, ogladalem tylko Philipsy ( tylko ten model mnie inspirowal : 42PF9731D/10 za 9500zl) a teraz zapragnalem miec Pionka 427xd(a) choc Panas PV60 tanszy i wlasciwie to ograniczylem juz swoj wybor tylko do tych dwoch marek,choc bede sie przygladal innym tez... na pewno plazma, bo udoskonalona technologia wyswietlacza zegarka elektr jakos mnie nie przekonuje... :) no nic trza zakasac rekawy idzie sezon truskawkowy, trza sie przetarzac z m-c na kolanach zeby pozniej usiasc wygodnie w fotelu z pilotem :) Narazie przygladam sie Pionkowi, chyba nie przeplace na xd tylko wezme xa za 6500 zl na co mi naziemna cyfrowa... skoro i tak mam satelite i tuner dreamboxa 7020Si i w przyszlosci planuje 8000 model ale jakos sie ociagaja z wydaniem, Poki co plazma 42 cale (odleglosc do tv mam 5 metrow) i najlepiej bez dzwieku albo bez rewelacji :) zeby nie przeplacac :) bo i tak jade direct optykiem z tunera do ampli Yamaszki i bedzie glownie sluzyc do ogladania standardowych progsow bo moj model dreama nie obsluguje HD, jak wyjdzie to sie dokupi. Poki co bede Was tu odwiedzal czesto i czytal uwaznie za i przeciw, pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście - Pioneer to jest to , ale wybieraj ciut drożej z gwarancją ogólnopolska - unikniesz wielu kłopotów w przyszłości.
Przy twoich Warunkach to zdecydowanie najmniejszy rozmiar.
Do takiej odległosci sprawdź koniecznie - 56 HD Ila za 7350 zł
Ponieważ kupujesz na lata - będziesz zachwycony jakością .
Ale sprawdź przed zakupem.
 
Ostatnia edycja:

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jednak 50"

kurna odpadl na pewno "sam se ciung" :) teraz mnie zaskoczyl kolo z pionkiem ze buczy syczy itd... no ale ponoc wszystkie plazmy bucza... w sklepie to nie teren do takich testow... wiec na ile to buczenie jest slyszalne, czy przeszkadza, do czego by to porownac... acha nie kupuje juz 42" przerzucilem sie na 50tke bo truskawki dobrze obrodzily :) i chodze kolo 50ek... narazie faworyt 507xa bo po co przeplacac xd za digitala naziemnego, ktorego nie uzyje, pozdr. AAA i jeszcze jedno ... LCD w slonecznych pokojach to chyba katastrofa, totalna jedna ciemna plama, tak przynajmniej w sklepie sie to prezentuje... zreszta podobnie jest na monitorze PC a to chyba podobna technologia... wyswietlacza zegarka elektr. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ponieważ jednak dobre truskawki bo obrodziły ;) - to 50 plazma Pioneera spełni spokojnie wszystkie oczekiwania. I nie wiem co to znaczy
" buczy " ?
 

gabor

New member
listek2000: "AAA i jeszcze jedno ... LCD w slonecznych pokojach to chyba katastrofa, totalna jedna ciemna plama, " No, różne rzeczy na temat LCD napisano, ale takiej bzdury to jeszcze nie czytałem.
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
no bylem w wlasnie w sklepie w sloneczny dzien i gdzie duzo slonca wpadalo do srodka, o obraz byl zamglony... zreszta nie zaskoczylo mnie to bo mam lcd monitor PC i jak jest ostre slonce w pokoju to musze kontrast na maxa dac... wybieram sie do m1 na wielkie porownania bo trza bedzie za m-c cos kupic... pozdr.
 

gabor

New member
A ja oprócz monitorów LCD mama również dwa telewizory LCD /Philips i Sony Bravia/ i to w nasłonecznionych pokojach.
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
bylem w sklepie staly dwa pionki obok siebie 427 i 507 ten 42 gral soczysciej, chcialbym dopytac czy to z racji tego ze mniejszy obraz lepiej kumuluje barwy? Cos na zasadzie fotografi... mniejsze sa kolorowsze... pozdr i dzieki za sugestie.
 

autorus

New member
Strasznie daleko masz. Dla mnie min to ta 507 pionek. Oglądałem go w saturnie w Jankach. Tylko szkoda ze nie full hd :(

Autorus
 

zerard

New member
gabor napisał:
listek2000: "AAA i jeszcze jedno ... LCD w slonecznych pokojach to chyba katastrofa, totalna jedna ciemna plama, " No, różne rzeczy na temat LCD napisano, ale takiej bzdury to jeszcze nie czytałem.
:hihi::lol:HAAA:lol: HAAA NIESTETY ALE TU SIE MYLISZ żE WSłOńCU OBRAZ LCD JEST ZAMGLONY TO JEST NIEPRAWDA MYLISZ SIE I TO SPORO KOREKTA OBRAZU NA POCZąTEK I SłOńCE CZY TOTALNA CIEMNOść OBRAZ SIE NIE MA PRAWA ZMIENIć MAM LCD I PLAZME LCD MAM U SIEBIE W POKOJU I śWIECI NA NIEGO SłOńCE I NIC MI NIE PRZESZKADZA MIAłEM PLAZME JEDNAK W TYM PRZYPADKU WOLE LCD UżYWAM GO JAKO TV I MONITOR Z CZEGO PLAZMA SIE NIE NADAJE PLAZMA TYLKO NA TV I TO W NIENASłONECZNIONYM MIEJSCU
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
A moze Pioneer 8ej generacji?

przecierz LCD ewidetnie z kąta patrzac w naslonecznionym pomieszczeniu przy scenach ciemnych widac tylko jego martwa szara matryce, przy palzmach i crt w takich warunach widac poprawne swiecenie matrycy. No ale znalazlem taki artykul w necie i chyba o wielu rzeczach sie zapomina wybierajac duzy telewizor ... bardzo dobry artykul polecam goraco

http://uploaded.to/?id=v7rlst

i wynika z niego ze oko ludzkie niewiele wychwyci z tych full HD a te 1080p odnosi sie tylko do obrazu statecznego... dobrze ktos wiec napisal ... nie opierac sie na liczbach itd tylko samemu subiektywnie ocenic obraz... pozdr i czekam na sugestie dotyczace tego artykulu, jakie wnioski.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
randki - to nie to forum.
Full hd nie jest panaceum na jakość obrazu - szczególnie Sd.
Dziś właśnie obejrzałem mecz siatkówki Polska Argentyna - na plaźmie .Radość ogladania szczególnie ze Polacy wygrali.
.
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
Truskawki nie nie obrodzily ale dorzuci sie pare zlotych i kupi 507... mam dylemat bo sa 507 na allegro po 7500 ale sa i po 12500 z takim textem:

Istnieje możliwosć zakupu najwyższej jakości telewizora plazmowego Pioneer taniej u sprzedawcy, który importuje sprzęt z Niemiec (na allegro czy ogólnie w internecie) niż u autoryzowanego dilera firmy xxxxxxxxxxxxxx Należy się jednak zastanowić czy warto dla kliku-kilkunastu złotych oszczędnosci ryzykować (Powinno byc kilku tysiecy zlotych :) )? Jakie to ryzyko zapyta ktos? Otóż takie, że firma od której kupuja Państwo dzis taniej jutro już może nie istnieć. Przypomina to trochę zakupy na bazarku od Pana Zdzisia. Pozatym narażaja się Państwo na brak polskiej instrukcji obsługi oraz oryginalnej gwarancji producenta. Co komu z gwarancji wystawionej przez firmę "Krzak" która niedługo może przestać istnieć?
Decydując się na zakup telewizora/ekranu plazmowego marki Pioneer w autoryzowanym przez firmę xxxxxxxxxxxxxx. punkcie sprzedaży można spodziewać się fachowego doradztwa, montażu/instalacji, pomocy w zakresie transportu oraz ewentualnych dodatkowych upustów związanych z promocjami organizowanymi przez dystrybutora.
Oficjalny i wyłączny dystrybutor produktów marki Pioneer, firma xxxxxxxxxxxx. nie oferuje żadnej gwarancji na produkty zakupione u kogokolwiek, kto nie znajduje się w autoryzowanej i oficjalnej sieci dystrybucji firmy xxxxxxxxxxxxx.
TYLKO PRODUKTY ZAWIERAJĄCE DOŁĄCZONĄ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM ORAZ DOŁĄCZONĄ KARTĘ GWARANCYJNĄ FIRMY DSV TRADING S.A. Z WYKAZEM AUTORYZOWANYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH PIONEER W POLSCE BĘDĄ OBJĘTE GWARANCJĄ NA TERENIE POLSKI


mam pytanko czy jak zaplace 5 tys zl wiecej to on bedzie gral lepiej bez powidowkow itd ? Czy jest szansa ze z chwila rozpowszechnienia sie Pionka 8 generacji ... 7ka troche jeszcze potanieje? dzieki pozdr.
 
Ostatnia edycja:

arosek22

New member
listek2000 napisał:
Truskawki nie nie obrodzily ale dorzuci sie pare zlotych i kupi 507... mam dylemat bo sa 507 na allegro po 7500 ale sa i po 12500 z takim textem:

Istnieje możliwosć zakupu najwyższej jakości telewizora plazmowego Pioneer taniej u sprzedawcy, który importuje sprzęt z Niemiec (na allegro czy ogólnie w internecie) niż u autoryzowanego dilera firmy xxxxxxxxxxxxxx Należy się jednak zastanowić czy warto dla kliku-kilkunastu złotych oszczędnosci ryzykować (Powinno byc kilku tysiecy zlotych :) )? Jakie to ryzyko zapyta ktos? Otóż takie, że firma od której kupuja Państwo dzis taniej jutro już może nie istnieć. Przypomina to trochę zakupy na bazarku od Pana Zdzisia. Pozatym narażaja się Państwo na brak polskiej instrukcji obsługi oraz oryginalnej gwarancji producenta. Co komu z gwarancji wystawionej przez firmę "Krzak" która niedługo może przestać istnieć?
Decydując się na zakup telewizora/ekranu plazmowego marki Pioneer w autoryzowanym przez firmę xxxxxxxxxxxxxx. punkcie sprzedaży można spodziewać się fachowego doradztwa, montażu/instalacji, pomocy w zakresie transportu oraz ewentualnych dodatkowych upustów związanych z promocjami organizowanymi przez dystrybutora.
Oficjalny i wyłączny dystrybutor produktów marki Pioneer, firma xxxxxxxxxxxx. nie oferuje żadnej gwarancji na produkty zakupione u kogokolwiek, kto nie znajduje się w autoryzowanej i oficjalnej sieci dystrybucji firmy xxxxxxxxxxxxx.
TYLKO PRODUKTY ZAWIERAJĄCE DOŁĄCZONĄ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM ORAZ DOŁĄCZONĄ KARTĘ GWARANCYJNĄ FIRMY DSV TRADING S.A. Z WYKAZEM AUTORYZOWANYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH PIONEER W POLSCE BĘDĄ OBJĘTE GWARANCJĄ NA TERENIE POLSKI


mam pytanko czy jak zaplace 5 tys zl wiecej to on bedzie gral lepiej bez powidowkow itd ? Czy jest szansa ze z chwila rozpowszechnienia sie Pionka 8 generacji ... 7ka troche jeszcze potanieje? dzieki pozdr.

Dla wszystkich zainteresowanych link z aukcja naciagaczy:
http://allegro.pl/show_item.php?item=212252973&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.

napisałem juz im kilka słow od serca - co mysle o ich cenach i polityce sprzedazowej.

A co do Ciebie Lisek - jak masz watpliwosci to odezwij sie do KIKIEGO - da Ci dobra ceny na sprawdzony sprzet - z gwarancja !!!
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
siemka, ja dalej bez plazmy... ale jest postep... jest kasa... nie ma jeszcze dm 8000 bo chyba rodzi sie w bolach a kaśki jakos nie chce bylem w sklepie i dali mi plazme na probe do domu... :) zobaczcie...
584e357759c15ddbmed.jpg


to reklamowka pioneera w rzeczywistych rozmiarach... 60,50 i 42 cale... bardzo fajnie pomyslane powiesilem i odrazu widze ktora wielkosc mi pasuje... poza tym nie zuzywa mi duzo pradu... :roll: nawet mi sie duszki nie robia mimo ze obraz jest statyczny :grin: mam pytanko, zwroccie uwage na roznice miedzy 42 a 50 gora niewiele sie powiekszyla zas boki dochodza znacznie czy proporcje sa zachowane wtedy? czy oba ekrany pokazuja prawdziwe 16x9? Czy moze ktorys przeklamuje... nie chcialbym miec jak u kolegi lekko otylych na ekranie... :???: dzieki za sugestie
 
Do góry