Niedrogi elektryczny ekran

khobar

New member
Witam ,
Wiem że pewnie był nie raz poruszany temat , jednak nie potrafiłem za bardzo znaleźć.

Za niedługo będę przeprowadzał się na nowe własne lokum i chce odpowiednio przenieść moje centrum rozrywki i od razu dokonać pewnych ulepszeń
Mam Projektor Benqu w700 i 200 cm szer. ekran MattGray Avtek'a. Z Ekranu jestem bardzo zadowolony, nie zawija sie i oglada sie bardzo wygodnie. Tylko ma jeden mankament..jest manualny . O ile w starym mieszkaniu sznurek nie przeszkadzał to w nowym już tak.

Będę wdzięczny zatem za porady jaki niezbyt drogi ekran ( może tez być Avtek'a )
- elektryczny
- Matt Gray ( mam dosyć jasne pomieszczenie )
- możliwość zabudowy w suficie podwieszanym
- sterowanie dowolne ( np kabel też nie bedzie mi przeszkadzał i tak kłade kable od zera)
- Cena najlepiej jakby było to cos koło 1000zł ew. troszke w górę
 

khobar

New member
Interesuje mnie taki sam wymiarowo jak miałem wcześniej czyli 200 cm, mattgrey, 16:9
Przyjrzę się zatem drugiej propozycji. Dzięki

EDIT: Podane ekrany to raczej nie jest około 1000 i lekko w góre tylko mocno w góre.
Jak na razie udało mi się znalesc AVTek Cinema Electric 200 MG 200x200 cm Matt Grey /16:9/ za 1000zł
 
Ostatnia edycja:

khobar

New member
W chwili obecnej mam aveteka i jestem bardzo z niego zadowolony . Jak pisałem udało mi się znalesc taki sam , tylko z el. systemem rozwijania ( zwykłe góra - dół ) własnie za 1000zł
 
Do góry