benq w750

popi1977

New member
Witam. Kupiłem ten projektor 9 dni temu.Nie miałem czasu go dobrze przetestować ale dzisiaj się zebrałem bo mam 10 dni na zwrot jak by coś nie grało .I niestety znalazłem jeden problem z którym nie mogę sobie poradzić.Przy podłączenie laptopa do projektora kablem hdmi 1.4. i próbie wyświetlenia demówek side by side projektor nie wykrywa sygnału 3d.Po wejściu w menu 3d projektora opcje automatycznie i obok siebie są nieaktywne a jest aktywna opcja góra dół.Przy próbie puszczenia tych samych dem po kablu d-sub opcja automatycznie nadal jest nie aktywna ale uaktywnia się opcja obok siebie.Te same dema puszczone z youtube na blurayu samsung bd-d7500 wykrywa automatycznie i działają bez problemu na tym samym kablu na którym z kompa nie chce wykryć.Czy ktoś wie w czym może być problem?. Jest to nowy projektor na rynku i nie mogę nic znaleść na jego temat na necie.Czy w starszych modelach benq to jest w700 w703 w710 czy tez w1070 były podobne problemy i czy zostały rozwiązane za pomocą nowego firmwearu?Czy nowe oprogramowanie mogę sobie wgrać samemu czy będę musiał oddać do serwisu?Jutro ostatni dzień na oddanie go do sklepu.Panowie podpowiedzcie
co robić?

edit
Znalazłem odpowiedzi na swoje pytania w temacie: benq w1070 i obraz 3d sbs.Zastanawia mnie tylko to ze upłynęło już pół roku o premiery w 1070 i nadał występują te same babole.
 
Ostatnia edycja:
Do góry