Okulary 3D SainSonic DLP-LINK

v1ck

New member
Hej,
Znalazłem na ebay okulary do 3D, które są w cenie znacznie niższej niż można spotkać na allegro.
Cena za parę to około 75zł razem z przesyłką.
Czy ktoś słyszał o tej firmie? a może testował czy w ogóle działają z projektorami 3d ready :)?
Chciałbym zamówić od razu 4 pary, ale chciałbym się upewnić czy w ogóle jest to warte cokolwiek.

Pozdrawiam.
 

swissarmy

New member
tutaj:
http://www.hdtv.com.pl/forum/projek...q-w710st-vs-optoma-gt750-vs-cos-1080p-34.html

jest temat ruszony:
...ja mam te okulary Sainsonic i są OK. Oprócz nich mam oryginalne optomy ZD-201 - obraz wg mnie taki sam jak w tych tanich. Sainsoniki mają jeszcze przełącznik synchronizacji 3D co jest wygodną sprawą gdyz w razie potrzeby nie trzeba wchodzic w menu projektora aby odwrócić synchronizacje a wystarczy nacisnąć przycisk na okularach. Okulary mają wbudowany akumulator w przeciwienstwie do oryginalnych ZD-201 te mają (bateryjke).

Ja zamówiłem 3 szt. stąd:
http://www.ebay.pl/itm/3x-SainSonic...30254904?pt=AU_3D_Glasses&hash=item3a78879638

Zamówiłem je parę dni temu więc sobie jeszcze poczekam z tydzień-dwa. Jak dostanę to się podzielę opinią.
 
Ostatnia edycja:

swissarmy

New member
Okulary wreszcie doszły. Przesyłka trwała dokładnie 3 tygodnie od dnia nadania z Chin.
Nadawca zaznaczył że jest to prezent, ale oczywiście paczka przeszła przez urząd celny, gdzie na szczęście tylko ją opieczętowano hasłem "objęto procedurą dopuszczenia do obrotu".
Paczka to zwykła kop erta bąbelkowa, a same okulary były zapakowane w twarde kartoniki.
W każdym komplecie są:
- okulary + woreczek,
- szmatka do czyszczenia,
- kabel do ładowania przez USB,
- ulotka,

Okulary wg mnie są wykonane poprawnie, posiadają jeden przycisk, którym je włączamy/wyłączamy i ewentualnie możemy nim przełączyć synchronizacje L/R. Jest też dioda sygnalizująca stan pracy.
Same patrzałki są wykonane z czarnego plastiku, który wygląda na trwały. Są lekkie, dobrze siedzą na nosie i nie wywołują jakiegoś większego efektu zmęczenia przy dłuższym użytkowaniu.
Działają bardzo dobrze, zobaczyłem póki co kilka filmów przez weekend i ani razu nie sprawiły mi żadnych problemów.

Taka ciekawostka - przed zakupem czytałem, ze wszystkie okulary typu dlp-link po odwróceniu głowy od ekranu tracą synchronizację i po ponownym spojrzeniu na ekran łapią ją z 1-2 sekundowym opóźnieniem.
Nie wiem czy to "wina" projektora, czy może samych okularów, ale tak się w ogóle nie dzieje! Zrobiłem nawet test odwracając się na moment tyłem do ekranu i synchronizacja nadal była prawidłowa.

Podsumowując - jestem zadowolony z zakupu. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry (~90,00 pln za sztukę), a jedyny minus jaki mi przyszedł do głowy to długi okres przesyłki.
 

Lizzy

New member
SainSonic Okulary 3D za DLP projektorze są bardzo good. I kupiło jedną parę w zeszłym tygodniu. It jest light waga i comfortable, aby nosić. Moja projector jest DLP 3D Ready. It jest kompatybilny z mojej projektora.Efekt 3D jest jasne, i, żywy,.
 

Lizzy

New member
EPSONem TW 5900 projektor LCD. Ale nie wiem, czy jest to jeden Bluetooth lub podczerwień jeden. Jeśli to jest podczerwień jeden, cieszę się, polecam kompatybilne okulary 3D dla Ciebie.
 

drstanley

New member
Dla mojego Benq W1070 okulary SainSonic 144Hz ZODIAC kupiłem w eBay`u u użytkownika Interwerker z Berlina - przyszły w 7 dni cena za 4 szt to 89 Euro, czyli tyle ile kosztuje 1 sztuka oryginalnych. Można kupić taniej u sprzedawców z Chin, ale dostawa niepewna i mogą utknąć na cle w Zabrzu. Z okularów jestem bardzo zadowolony. Nie tracą synchronizacji, nie ma "duchów", trochę obcinają czerwień więc trzeba jej dodać w ustawieniach projektora i jest OK!
 
Do góry