jaki projektor 3lcd do 2500zł

Kriso81

Member
poszukuję projektora 3lcd do kwoty 2500zł, DLP jednak odpada efekt tęczy tak męcz, że nie mogę skupić się na filmie. Oczywiście 720p.
 
G

GlaNiK

Guest
a jak wypada model Epson MG 850?

Czy ktos zna odpowiedz na pytanie powyzej?

Z moich poszukiwan osobiscie sklaniam sie bardziej ku modelowi MG850, ale w zwiazku z tym, iz jestem laikiem prosilbym o potwierdzenie, ktory z powyzszych jest lepszym wyborem?

W moim przypadku interesuje mnie raczej jakos obrazu.

Ewentualnie moze jakies inne rozwiazania?
Napewno nie szukam projektora 3D (nie tylko ze wzgledu na cene, 3D jest wciaz do bani).
Nie chce spotkac sie z efektem teczy a przy DLP jest to prawdopodobne, przynajmniej w przypadku tych projektorow, z ktorymi mialem fizyczna stycznosc.
 
Ostatnia edycja:

Kriso81

Member
Czy ktos zna odpowiedz na pytanie powyzej?

Z moich poszukiwan osobiscie sklaniam sie bardziej ku modelowi MG850, ale w zwiazku z tym, iz jestem laikiem prosilbym o potwierdzenie, ktory z powyzszych jest lepszym wyborem?

W moim przypadku interesuje mnie raczej jakos obrazu.

Ewentualnie moze jakies inne rozwiazania?
Napewno nie szukam projektora 3D (nie tylko ze wzgledu na cene, 3D jest wciaz do bani).
Nie chce spotkac sie z efektem teczy a przy DLP jest to prawdopodobne, przynajmniej w przypadku tych projektorow, z ktorymi mialem fizyczna stycznosc.

miałem przez parę miesięcy MG850 i powiem tylko tyle, że w jasnych momentach filmu(na zewnątrz lub jasne pomieszczenia) było dobrze ale z filtrem ND2, który trochę przyciemniał, natomiast czerń i kontrast w momentach ciemnych w filmach był bardzo słaby. Ogólnie nie polecam tego projektora, lepiej dozbierać do TW3200 bo to jest High End przy MG850
 
Do góry