Ekran Elektryczny Celexon

szaman154

Member
Witam!
Dzięki Wam podjąłem już decyzję wyboru projektora tzn. zdecydowałem się na Benq W600+ i teraz kolejny problem to ekran.
Moje wymagania co do ekranu to:
musi być elektryczny
sterowany na podczerwień , a nie radiowo ponieważ mam pilota Logitech Harmony 555 i zamieżam go wykorzystać do ekranu
i musi być w okolicach 100 cali
Z moich wymagań to tyle.
Znalazłem ekran firmy Celexon i mam do Was pytanie czy ktoś ma ekran z tej firmyi ewentualnie jak on się spisuje. Konkretnie wybrałem ten model:
Elektryczny ekran projekcyjny Celexon ''Economy'' 240 x 135 cm w Videoprojektor24.pl

Dziękuję i pozdrawiam.
 

szaman154

Member
Dzięki za odpowiedź , ale czy ktoś z Was użytkuje ekrany tej firmy, a nie jak się domyślam jest ich sprzedawcą.
Ewentualnie jaki kupić ekran w granicach 1500zł.?
 

szmulik

New member
Ja niestety kupiłem ekran Celexon manualny, i jestem bardzo niezadowolony. Krawędzie ekranu zwijają się do środka, co znacznie zniekształca obraz. Ekran wisi u mnie 3 tygodnie i ciągle śmierdzi (podobnie jak klej budapren) Powierzchnia ekranu nie jest gładka tylko widzać coś w rodzaju krateczki , która niestety jest zauważalna podczas oglądania filmu.

Oczywiście zgłosiłem reklamację i otrzymałem nowy ekran niestety jeszcze gorszej jakości niż poprzedni.

Jeśli ktoś może polecić ekran dobrej, w którym krawędzie się nie zwijają do środka i który nie śmierdzi , to będę wdzięczny.

Niestety na ścianie uzyskuje lepszy efekt niż na Celexon.
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Jak pisalem niedawno w innym watku: Jesli nie chcesz miec problemu z zawijaniem sie krawedzi to wydaj na ekran 4k - 5k i wiecej, lub kup ekran z napinaczami albo ramowy.
 

szmulik

New member
Dzięki za odpowiedz, niestety ten co mam tak się zagina że nie nadaje się do oglądania.
Znajomy kupił rok temu gdzieś na ebaju elektryczny za 150 zl i ma idealnie prosty i lepszej jakości niż mój za 700. Niestety nigdzie nie mogę takiego samego.
 
Do góry