Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

najlepszy_oled

Projektory, ekrany do projekcji...Wszystko związane z projektorami etc.

Wróć HDforum > Video > Projektory, ekrany do projekcji... > Projektor JVC DLA-HD750BE - TEST OTWARTY
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Oct 2005
08-12-2009, 20:06
Domyślnie

Cytat:
Napisał kapsell
Niestety ceny DOBRYCH projektorownie to abstrakcja, lepiej kupic porzadny tv plasma/lcd. No chyba ze ktos sra kasa to jasne.
Kwestia wyboru. Jedni wolą drogie samochody, drudzy drogie projektory. Większość wybierze to pierwsze i będzie marudzić o wysokich cenach tych drugich.
Odpowiedź z Cytatem
Tidus1024 jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Wspiera forum

Meldunek: May 2008

08-12-2009, 20:50
Domyślnie

A naprawdę dobry telewizor to niby tani jest? I o ile razy ma mniejszą przekątną?

Don Kichote to zły człowiek był...

http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
Odpowiedź z Cytatem
wiatrak jest offline
Full HD

Meldunek: Oct 2007
09-12-2009, 08:12
Domyślnie

Cytat:
Napisał kapsell
Niestety ceny DOBRYCH projektorownie to abstrakcja, lepiej kupic porzadny tv plasma/lcd. No chyba ze ktos sra kasa to jasne.
Mam w miarę porządny TV Full HD i dwuletni projektor HD Ready.
Nawet na gorszym projektorze film robi 10x większe wrażenia jak na najlepszym TV.
Wielkość ekranu ma KAPITALNE znaczenie
Nawet na 50 calowym TV postacie ludzi wyglądają jak zabawki.
Moim zdaniem minimum obrazu do filmu to 80 cali.
Odpowiedź z Cytatem
tomek67 jest offline
reklama

Wspiera forum

Meldunek: Mar 2009

09-12-2009, 10:04
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tidus1024
Kwestia wyboru. Jedni wolą drogie samochody, drudzy drogie projektory. Większość wybierze to pierwsze i będzie marudzić o wysokich cenach tych drugich.
Trzymajac sie samochodowych porownan ten projektor z cena ok 28.000 pln to Maybah i Rolls-Royce dla przecietnego konsumenta (mnie?). Gdybym byl synem Kulczyka czy Gudzowatego to pewnie bym sobie kupil na poprawienie humoru... A na marginesie za cene tego projektora mozna kupic przyzwoity samochod Nie wydaje mi sie zeby ktos stawal przed wyborem: projektor czy samochod (ktory jest dzis przedmiotem codziennego uzytku, zaden luksus).
Niemniej ciagle dobry projektor to cena kilku w miare dobrych tv i to jest glowna bariera i zadne zaklecia tu nie pomoga.
Moze sie myle ale takie jest moje zdanie.
Moj kumpel jest fanem projektorow (ma Epsona) i nie powiem obraz na cala sciane o naprawde super ostrosci wgniata w fotel.
Odpowiedź z Cytatem
kapsell jest offline
Wspiera forum

09-12-2009, 11:04
Domyślnie

Cytat:
Napisał kapsell
Trzymajac sie samochodowych porownan ten projektor z cena ok 28.000 pln to Maybah i Rolls-Royce dla przecietnego konsumenta (mnie?). Gdybym byl synem Kulczyka czy Gudzowatego to pewnie bym sobie kupil na poprawienie humoru... A na marginesie za cene tego projektora mozna kupic przyzwoity samochod Nie wydaje mi sie zeby ktos stawal przed wyborem: projektor czy samochod (ktory jest dzis przedmiotem codziennego uzytku, zaden luksus).
Niemniej ciagle dobry projektor to cena kilku w miare dobrych tv i to jest glowna bariera i zadne zaklecia tu nie pomoga.
Moze sie myle ale takie jest moje zdanie.
Moj kumpel jest fanem projektorow (ma Epsona) i nie powiem obraz na cala sciane o naprawde super ostrosci wgniata w fotel.
Dobry sprzęt musi być drogi i już. Cena w przypadku JVC przekłada się na jakość w stosunku 1 do 1.
Odpowiedź z Cytatem
Tidus1024 jest offline
Full HD

Meldunek: Oct 2007
09-12-2009, 15:27
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tidus1024
Dobry sprzęt musi być drogi i już. Cena w przypadku JVC przekłada się na jakość w stosunku 1 do 1.
Odnoszę wrażenie, że tego typu dyskusje czasem zniechęcają potencjalnych użytkowników projektorów.
Tzn. ktoś może pomyśleć, że jak nie mam kasy na JVC za 15 lub więcej tysięcy to nie ma się co w to bawić bo dostanie beznadziejny obraz.
Przecież do niedawna ludzie pisali entuzjastyczne opinie nawet o Benqu W500.
Obecne projektory Full HD za 5000 zł są na 100% kilka razy lepsze.
Odpowiedź z Cytatem
tomek67 jest offline
Wspiera forum

10-12-2009, 00:33
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomek67
Odnoszę wrażenie, że tego typu dyskusje czasem zniechęcają potencjalnych użytkowników projektorów.
Tzn. ktoś może pomyśleć, że jak nie mam kasy na JVC za 15 lub więcej tysięcy to nie ma się co w to bawić bo dostanie beznadziejny obraz.
Przecież do niedawna ludzie pisali entuzjastyczne opinie nawet o Benqu W500.
Obecne projektory Full HD za 5000 zł są na 100% kilka razy lepsze.
Oj, dobrze wiesz, że entuzjastyczne opinie usłyszysz nawet o nowo sprowadzonym szrocie z Niemiec, bo jeździ i nie wypadam przez podwozie itd. Sorry za ostrą analogię. Rzecz w tym, że obecne projektory FullHD < 5 tys. opierają się na starej technologii DC2 (bo mówimy tu jedynie o projektorach DLP), na dodatek cierpią na wszystkie inne choroby tej technologii. Nie ma siły, to jest jak z samochodem, za tę cenę niczego wspaniałego nie sklecisz.
Odpowiedź z Cytatem
Tidus1024 jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania