Optoma HD803 moja opinia

Komornick

New member
Witam. Niedawno stałem się posiadaczem projektora Optoma HD803 FullHD 1080p i chciałbym podzielić się z wami swoją opinią.

Obraz:
Jak dla mnie obraz jest rewelacyjny. Nie miałem możliwości porównania z niczym innym, ale oglądając Batmana Dark Knight z dużą ilością ciemnych scen i projektor moim skromnym zdaniem podołał bez problemu. Detale są dobrze widoczne a przejścia tonalne płynne. Dodatkowo projektor ma opcję ustawiania jasności w zależności od jasności sceny, jest to funkcja przydatna aczkolwiek ja ją wyłączyłem. Dodam, że filmy oglądam na ekranie 92 cale Panaview. Jasność 1200 lumenów w zupełności mi wystarcza, do tego stopnia że oglądam w niższej jasności lampy, muszę powiedzieć że filmy oglądam w zaciemnieniu w jasnym pomieszczeniu jest znacznie gorzej, Z drugiej strony kto urządza projekcję w jasnym pokoju ?

Hałas:
Cóż projektor mam podpiety do komputera i jako że jestem maniakiem ciszy to ten element jest dla mnie istotny. Muszę powiedzieć że napewno nie można powiedzieć że jest to sprzęt niesłyszalny, o ile w trybie ekonomicznym hałaś jest do zniesienia i po chwili zapominamy o nim to w trybie jasnym projektor jest wyraźnie słyszalny - do tego stopnia, że mi na przykład dźwięk ten przekadzał.

Jeżeli macie pytania proszę zadawać w wątku postaram się udzielić odpowiedzi.
 
Do góry