Jaki projektor do filmów w granicach 2600zł

Grzegorz2810

New member
Tak jak w temacie jaki projektor do filmów w granicach 2600zł.:hmm: myślałem o benq w500 który właśnie za tyle mogę kupić. A może coś innego??:grin: projektor będzie używany w pokoju północnym więc raczej ciemnym.
Z góry dziękuje za odpowiedz.;)
 

Smartek

New member
Nic lepszego do tej kwoty niż wspomniany przez Ciebie BenQ nie dostaniesz.

"w pokoju północnym więc raczej ciemnym." - NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO, że "raczej ciemnym"!
Konkretnie - 99% zupełnej ciemności, albo nie kupuj projektora, bo się zawiedziesz.
 

Grzegorz2810

New member
Zależy mi na projektorze. jak w pokoju będzie za jasno na projektor to kupie rolety :eek:k: i po kłopocie. Kurcze myślałem że im starszy sprzęt tym tańszy a ten benq kosztował 2200 a teraz 2600:confused: i nigdzie go za 2200 już nie kupie(w sklepie)
 

Bambolo82

Banned
W tej cenie Benq w500 albo optoma hd65 będą dobrym zakupem.

Zapewniam że rolety musisz kupić i nie ma czegoś takiego jak wystarczająco ciemny pokój do projekcji, zwłaszcza pod kino domowe.
 

Grzegorz2810

New member
To jednak chyba wezmę Benq w500. Jest dużo dobrych opinii i testów w internecie. Nie wie ktoś gdzie można w Krakowie kupić ten projektor jak najtaniej?? Z MM mogą mi go sprowadzić za 2600zł.
 

timonek

Member
Bez reklam
Dolacze sie do rozmowy nie jestem zadnym handlowcem ani zwiazany z zakupem i sprzedaza czegokolwiek ale mam dziwne wrazenia bo jakos inne rzeczy nie drozeja jak zmienia sie kurs dolara lub euro, jak juz pisalem moze i sie nie znam na tym ale z tego co slyszalem to jak sie kupuje jakis towar i zwlasza w wiekszych ilosciach to i po nizszej cenie no i jak jakis sklep zakupi np projektory to placi za nie i trzyma je w swoim magazynie wiec jakim sposobem jezeli taki sklep kupi te projektory w tym czasie jak dolar byl tanszy to z jakiego powodu pozniej po jakims czasie jak np zdrozeje dolar to podnosza ceny wedlug mnie to jest jakies nie normalne i jest to oszukiwanie klienta i wykozystywanie sytuacji zeby tylko wiecej zarobic
 

wtykacz

New member
To sie nazywa wolny rynek. Jesli dystrybutor, hurtownia chce podniesc ceny z uwagi na kurs dolara/euro to napewno podniesie jesli inni rowniez to robia, nikt nie bedzie frajerem, czy Matka Teresa. Gdybym prowadzil podobna dzialalnosc zrobilbym podobnie.

Jestem pewien, ze Ty timonek rowniez tak bys postapil gdybys mial w perspektywie zarobix 30% wiecej, a w takim wypadku jest to kilkadziesiat tys. mniej czy wiecej !!! ;) bo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. :p

No i prezent na swieta zrobilbys sobie w postaci nowego auta :)
 
Ostatnia edycja:

Dreamerek

New member
Ja kupiłem Optome hd65 w MM w Niemczech za 600EUR tydzień temu to jest jakieś 2400 wg dzisiejszego kursu :) no i jestem zadowolony. No i sprzedawca zapewnił minie, że mam gwarancję w każdym MM w uni. Opisy po polsku, menu po polsku w końcu jest normalnie:)
 

Slots123

New member
wtykacz napisał:
To sie nazywa wolny rynek. Jesli dystrybutor, hurtownia chce podniesc ceny z uwagi na kurs dolara/euro to napewno podniesie jesli inni rowniez to robia, nikt nie bedzie frajerem, czy Matka Teresa. Gdybym prowadzil podobna dzialalnosc zrobilbym podobnie.

Jestem pewien, ze Ty timonek rowniez tak bys postapil gdybys mial w perspektywie zarobix 30% wiecej, a w takim wypadku jest to kilkadziesiat tys. mniej czy wiecej !!! ;) bo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. :p

No i prezent na swieta zrobilbys sobie w postaci nowego auta :)

dokladnie ... w koncu celem dzialalnosci kazdej firmy (no moze oprocz caritas) jest osiagniecie jak najwiekszego zysku ...
 

Bambolo82

Banned
Co nie znaczy, że nie można tego piętnować i dokonywać oceny etycznej.

Powiedzmy sobie szczerze: d&mają nas. Nie zachowujmy się jak frajerzy i głośno o tym mówmy.

Generalnie jestem dobrej myśli, i uważam że rynek wcześniej czy póżniej wyeliminuje takich nie uczciwych i chciwych sprzedawców. W końcu Pani w sklepie mięsnym tez kiedyś za komuny wydawała się Panem Bogiem...
 

timonek

Member
Bez reklam
Zgadzam sie jest to kombinowanie i chcec tylko wiekszego zysku bo gdyby sklep zakupil nowa dostawe po wiekszej cenie to niech sprzedaje drozej ale jak juz ma towar w swojej hurtowni to ceny powinny zostac na swoim miejscu, do puki nie skoczyly kursy to tez zarabiali przeciez i bylo dobrze a jak juz tylko cos sie zmienilo w kursie to jeszcze im malo i ciagle malo .
 

Meloman69

New member
Bez reklam
Dlatego namawiam wszystkich - pierdolić polskich sprzedawców. Wyrobić sobie kartę kredytową.
Sprawa nie dotyczy tylko projektorów, ale ogólnie całego rynku.
Znajomy od 3 lat pracuje w Anglii. Ma bezpośrednie porównanie:
- kupował plazmę. Nie dość, że dostępne są tam już nowe serie, to przy cenach ok. 30% niższych,
- wyposażenie standardowe samochodów, to tak jak u nas wersja lux,
- z innej beczki - markowe buciki dla dziecka - ok. 20 funtów, u nas ponad 180 zeta!,
- u nas marka Fisher Prize, chyba tylko przez ceny jest ekskluzywna. Tam w przeliczeniu wychodzi 30-70% taniej.
Przykładów można by mnożyć...
Tam proszek pierze, u nas zostawia białe zacieki.
Tam kawa pachnie, u nas tylko udaje.
 
Ostatnia edycja:

Slots123

New member
ja nie mowie, ze nie trzeba tego pietnowac ... sam chcialbym zawsze kupowac jak najtaniej ....
tylko nie spotkalem jeszcze przedsiebiorcy ktory z wlasnej nieprzymuszonej woli obniza ceny i pozbawia sie zysku ...
jedyne co go moze do tego sklonic to konkurencja i niewidzialna magiczna reka wolnego rynku ...
 
Meloman69 napisał:
Dlatego namawiam wszystkich - pierdolić polskich sprzedawców. Wyrobić sobie kartę kredytową.

A moglbys zapodac jakies sprawdzone linki do stron oferujacych sprzet? Madrze piszesz i moze warto sie zastanowic nad takim rozwiazaniem, oczywiscie jesli roznica w cenie bedzie warta zachodu ;)

Pozdrawiam
 

slavol33

New member
zbyszekwawa
Ja też jestem na forum nowy, ale najpierw go cierpliwie przekopałem żeby nikt nie zarzucił mi lenistwa. Choć tu użytkownicy są bardzo życzliwi. Jest temat o tym projektorze wystarczy skożystać z magicznego przycisku. Linka nie dam bo jeszcze nie mogę.
 
Do góry