Epson tw680 audio???

Sopel32

New member
Witam,mam zamiar kupić Epsona tw680,tylko zastanawiam się jak,podłączyć do niego głośniki,jakie on posiada gniazda audio,czy jest w nim Jack???
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
o matko, a po co Ci dzwiek puszczc z projektora, nie posiadasz kolego zewnetrznego ampl. czy wzmacniacza, co bedzie zrodlem obrazu?
 

Sopel32

New member
Projektor będzie podłączony do ps3,który nie posiada żadnych wyjść audio,jest tylko HDMI,a jeśli chodzi o głośniczki to mam tylko zestaw 2.1 z wtyczką typu Jack.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ps 3 posiada wyjscia audio, najwazniejsze to optcal out. Razem z PS 3 w zestawie jest przewod z 3 czinczami, czerwony, bialy i zolty. Zolty to obraz, pozostale dwa to audio stereo.
Masz projektor, a nie posiadasz zadnego ampl. minimum 5.1 z glosnikami???
zainwestuj w to jak najszybciej
 

Sopel32

New member
No,ok śmiejcie się,śmiejcie...pojechałem dzisiaj do sklepu currys i niestety,nieposiadają TW680 jutro jade do PCWORLD,może tam coś będzie i jeżeli jutro kupię to metodą prób i błędów,będe sie starał,podłączyć te "głośniczki od komputera",nie opłaca mi się teraz kupować lepszego sprzętu,mieszkam narazie tymczasowo w Anglii,i nawet niemam warunków żeby wstawić tutaj ampli. z kolumnami,nadtym będe myślał jak stąd zjadę do
Polski.A jak narazie moją uwagę przykuł ten oto ampli.

Yamaha RX-V1900 7.1


Ale to jeszcze nie teraz :D
Pozdro
 

Bambolo82

Banned
To amplituner średniej klasy. Do tego Yamaha. Jeżeli ciebie stać, to bierz bez wahania.

A jeżeli idzie o ten dźwięk podłączany do Epsona tw680 to mam nadzieję, że już się zorientowałeś jaką głupotę tutaj chlapnąłeś i ten wątek można zamknąć ;).
 

Sopel32

New member
He,he,spoko ale jeszcze niestety projektora nie posiadam:(.Jak zwykle w sklepach typu PCWORLD I CURRYS nie maja na magazynie takiego sprzętu,to poprostu śmiechu warte.Ale znalazłem ciekawą ofertę tutaj

microwarehouse co uk

i jutro mam zamiar zamówić.:D
Pozdro.
 
Do góry