Projektor Sony Vpl-aw15

Bambolo82

Banned
W Gdańskiej Galerii Centrum w sklepie Saturn ten projektor stoi włączony cały czas. Niestety, akurat w gdańskim Saturnie kompletnie nie stworzono warunków do pokazania co ten sprzęt potrafi (zupełny brak zaciemnienia; żenujące że projektor stoi cały czas włączony na półce, w głównej jasnej sali, obok telewizorów i wyświetla sobie bezproduktywnie niebieską planszę na ekranie na przeciwko). ŻENADA!!!

Jeżeli nie jesteś w Trójmiasta, to zawsze jest szansa że inne sklepy Sieci Saturn też oferują i prezentują ten projektor. Mam nadzieje że w lepszy sposób niż w Gdańsku, bo tam jak ktoś zobaczy Sony i jest przy tym zielony w temacie, to mu do głowy nie przyjdzie że warto inwestować w projektor.
 
Ostatnia edycja:

queenkaka

New member
Bambolo82
Wielkie Dzieki Za Zainteresowanie Się Moim Tematem
Piszesz żenada ''saturn'' Ja Mieszkam W Bydgoszczy
Tutejszy Saturn To Dopiero Poraszka Projektory Jakie Projektory Stoją Na Pułce Ze Dwie Sztuki I To Wszystko W Temacie
Z Tego Co Widze Masz Pjęcie O Sprzęcie Maże Doradzisz Mi Dobry Model Projektora Do 4000 Wielkie Dzięki Rafał.
 

witekkedziora

New member
To o czym piszecie tzn.temat eksponowania np.Projektora przez sklepy w 100% ŻŻZZZZennnada .Jakie jamiałem przeprawy z SONY nie będę pisał bo juz raz na forum o tym wspominałem , w kazdym razie moja noga w Szczecińskim sklepie (złotym)SONY niepostanie (tak nawiasem).
Pytanie dlaczego SONY ? zadałem to pytanie umyslnie gdyz ja miałem podobny dylemat.
SONY AW15 mam juz prawie od roku kupiłem go w niemczech przez internet i kosztował mnie 3 500 zł. był tańszy wtedy od sklepu sony ponat1500zl.Do dzis jestem zadowolony i ani na moment niezałuje ze go nabyłem,dośc długo się zastanawiałem nad zakupem jakiego kolwiek projektora . To co ja mogę o nim napisać to ze jest cichy , swietnie sobie radzi z materiałem HD (mam N) (ostatnio nabyłem BD ) swietny komplet.Wydaje mi się ze łatwo się go kalibruje , z wtedy dostępnych projektorów wyglądał (dla mnie ) najlepiej .Głównie chodzi o kolorystyke ,dizajn i firmę SONY (mam telewizor ,kamerę -niezawodnie to wszystko działa ).
Oczywiscie opinia moja jest tylko moją opinią i proszę nie wylewajcie potoku nienawiscie jak to ktos się tam zawiódł na tym lub czyms innym bo nie o to tu chodzi ....
Jezeli będziesz miał konkretne pytania o tym modelu pisz prywatnie.Dla mnie jest ten projektor bardzo udany i spełnił moje oczekiwania pozdrawiam
 

queenkaka

New member
Dzięki za zainteresowanie moim tematem
Ekspozycje projektorów w sieciach sony mamy chyba z głowy
ja jednak zdcydowanie wybieram tę firme bo nigdy z tym sprzętem nie miałem problemu a dziłający sprzęcik to połowa sukcesu
w nawiasie mój ekranik
 

queenkaka

New member
O mój ekranik 230 na 125
 

Attachments

  • PICT0013.JPG
    PICT0013.JPG
    76,6 KB · Wyś: 279
  • PICT0014.JPG
    PICT0014.JPG
    69,4 KB · Wyś: 276

witekkedziora

New member
pytanko-kupiłes tego soniacza ?, jak tak to jak działa , podziel się spostrzezeniami ja wczesniej juz to opisałem , myslałem ze temat cię zaciekawił ? co do ekranu wygląda o.k (jakie koszty) z jakich materiałow wykonany?
 

queenkaka

New member
Powierzchnia Projekcyjna Amerykańska Z Najwyższej Półki: WhiteFlex HD
3-warstwowa, czarny tył, 1.0 gain, 370 g/m2, gr. 0,40 mm, kąt widzenia: 150° rama aluminiowa pokryta czrnym kaszmirem zapłaciłem za niego w warszwie 900zł
Na projektor musze poczekać do listopada jak masz jakieś fotki w akcji sonego to moze się pochwal POZDRAWIAM
 
Do góry