Optoma HD700x

luuzak

New member
Witam, czy ktoś z was posiada projektor Optoma HD700x ?? jeżeli tak to mógłbym ktoś napisać coś o nim ? czy warto kupować i jaki obraz jest ? Jakby była by możliwość zamieszczenia screenów obrazu wyświetlanego przez ten projektor to bym był bardzo wdzięczny :) .
 

ookon

New member
ww lesnumeriques com/article-232-3330-101.html wstaw"w"i 2 kropki.na marginesie to we wtorek bede miał ja u siebie:)
 
Ostatnia edycja:

luuzak

New member
Jak dostane paczkę i go zamontuję na miejscu starego projektora (na uchwycie sufitowym) i go przetestuje na kilku filmach to na pewno napiszę o nim trochę :)
 

luuzak

New member
Niestety na projectorpoint. co . uk nie mogłem kupić ponieważ przez google checkout nie czyta mojej karty, żądają jakiś wyciągów z konta aby potwierdzić tożsamość ;/ :roll: .. Zatanawiam się nad zakupem tej optomy HD700x z pixmani.. cena poszła tam dużo w dół i wyszło by mnie tyle ile z PP .. Dajcie mi jakąś radę , czy można jakoś inaczje kupić na PP czy z Pixmani skorzystać czy możę z innej strony ?
 

luuzak

New member
Niestety podnieśli cenę i wyjdzie mnie z przesyłką na Pixmani 1900zł ale i tak się opłaca ;) a jak Ci się podoba Hd700x ? jaki wyświetla obraz? mogłbyś coś o nie napisać ? jakieś fotki z projekcji zamieścić ?? bym był wdzięczny :)
 

l0st

New member
Ja tez sie decyduje na hd700x, tzn jeszcze zalezy bo nie jestem pewien czy nie wziasc hd65 za 60 Ł wiecej, w sumie nie obchodzi mnie to ze hd65 ma to niby ImageAI (ktore ma swoje wady) i troszke wiekszy kontrast/jasnosc ale ktos tu na forum pisal ze hd700x ma gwarancje 1 rok a hd65 3, teraz probuje to potwierdzic, wyslalem maila do sklepu i czekam na odpowiedz, jesli tak rzeczywiscie jest to wezme chyba hd65 a jesli nie to jeszcze chetniej kupie 700 :) i dolaczam sie do prosby o jakies screeny ;)
 

luuzak

New member
Kupiłem Optome HD700x przez pixmanie .pl , ale narazie czekam na wysyłkę.. podczas zamówienia spotkała mnie nie miała niespodzianka ponieważ kwota projektora to 1914zł z przesyłką ale przy zakupie trzeba niestety doliczyć 160zł ubezpieczenia i w to wchodzi również jeżeli na jakiejś stornie znajdzie się taniej ten projektor to w tedy zwracają Ci w 1roku użytkowania różnicę cenową no i projektor mnie wyszedł 2.076zł . Na stronie http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=4&ma1=101&mo1=81&p1=3330&ma2=101&mo2=77&p2=3113&ph=10 wybierz sobie projektor HD700x i HD65 i będziesz miał tam do wyboru różne kategorie to daj movie i solarization. Niema aż tak wielkiej różnicy w obrazie i widać też, że obraz jest bardzo podobny i różnica jest bardziej w tym, że HD65 jest jaśniejszy..
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
To całe ubezpieczenie w Pixmanii se mogą wsadzić...

Tak dla próby, to niemal kupiłem coś w Pixmanii, z ciekawości prawdziwej ceny...

"....2 Przy uszkodzeniu Twojego sprzętu zwrot kosztów nastąpi w wysokosci 100% !

W ciągu roku od momentu dokonania zakupu Umowa Spokojne Zakupy zapewnia zwrot uszkodzonego sprzętu i pozwala na wymianę na jeden z TYSIECY innych produktów dostępnych na PIXmania.com !
Warunki zwrotu kosztów w pierwszym roku w przypadku uszkodzenia sprzętu:
Od momentu dokonania zakupów mają Państwo 12 miesięcy na korzystanie z możliwosci zwrotu kosztów w formie bonu Pix Skarbonka
Sprzęt musi być odesłany do Pixmani w celu przeprowadzenia ekspertyzy przyczyn uszkodzenia aby sprawdzić uszkodzenie i ustalić czy podlega ono gwarancji producenta, czy artykuł jest kompletny, w pierwotnym opakowaniu i ze wszystkimi akcesoriami (Np : Cd-Rom, kabel, instrukcja...), ekspertyza techniczna nastąpi w terminie 15 dni.
Zwrot kosztów odbędzie sie w terminie kilku dni w formie bonu Pix Tirelire.
Pix Skarbonka może być wykorzystany na zakup wszystkich produktów w Pixmanii.
Pix Skarbonka może być wykorzystany przy wielu zamówieniach.
Kwota Pix Skarbonka jest równa sumie produktu bez kosztów przesyłki lub gwarancji.
Jesli wartość składanego zamówienia przewyższa sume Pix Skarbonka, mogą Państwo dokonać płatności różnicy w dowolny sposób....."

Czyli tak naprawdę nic nie muszą w ramach tego ubezpieczenia. I jescze pokryjesz koszty wysyłki do Francji i z powrotem... ;)

I informacja dla innych, kupujących w Pixmanii.
W 3 kroku zakupów, "Podumowanie", kliknij na "więcej" przy tekście:

"....Umowa Spokojne Zakupy - Projektor "HD ready" HC1100
Cena za sztukę = 239,22 PLN* [FONT=Arial,Helvetica,sans-serif]z Vatem[/FONT]
Polecamy Umowę Spokojne Zakupy , dzięki niej skorzystają Państwo z licznych usług !
Zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia przesyłki, zwrot srzętu, akcesoria po obniżonych cenach?
( Więcej )...."

Wyskoczy wtedy okienko z dokładniejszym opisem "Spokojnych Zakupów" a na jego końcu jest pole wyboru czy podpisujesz tą umowę czy z niej rezygnujesz...

Troszkę można zaoszczędzić... ;)
 
Ostatnia edycja:

luuzak

New member
Ja niestety nie wiedziałem jak odznaczyć tą opcję spokojne zakupy.. i zapłaciłem więcej :( może się kiedyś przyda ta opcja ..oby tylko w celu zwrócenia różnicy cenowej :p ;)
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Na razie w Pixmanii nie mają 700X, a cena rzeczywiście jedna z niższych...

Zawsze czytaj, jak piszą więcej... ;)

Ja też nie wiedziałem, ciekawość to pierwszy stopień... ;)
 

luuzak

New member
Niby nie mają ale już zrobiłem przelew itd bo mieli mieć w piątek.. Powiedziano mi że w poniedziałek będzie dostępny i że wysyłają jak najszybciej. Mam nadzieję, że wkońcu się doczekam na projektor bo od połowy lipca przymierzałem się do zakupu nowego :)) Muszę jeszcze ekran wymienić na jakiś lepszy z borderami bo ten akurat mam kiepski 92" z allegro niby da się oglądać ale przeszkadza mi to, że są gdzie niegdzie takie fale niby mało widoczne dla innych ale dla mnie są jednak widoczne .. Zastanawiam się nad ekranem OPTOMA DS-9092PM , z tego co czytałem jest bardzo solidnie wykonany na tą cene i porównywalny jakościowo do tych droższych ekranów.
 

l0st

New member
l0st napisał:
Ja tez sie decyduje na hd700x, tzn jeszcze zalezy bo nie jestem pewien czy nie wziasc hd65 za 60 Ł wiecej, w sumie nie obchodzi mnie to ze hd65 ma to niby ImageAI (ktore ma swoje wady) i troszke wiekszy kontrast/jasnosc ale ktos tu na forum pisal ze hd700x ma gwarancje 1 rok a hd65 3, teraz probuje to potwierdzic, wyslalem maila do sklepu i czekam na odpowiedz, jesli tak rzeczywiscie jest to wezme chyba hd65 a jesli nie to jeszcze chetniej kupie 700 :) i dolaczam sie do prosby o jakies screeny ;)
jednak gwarancja jest taka sama 1 rok i na hd65 i na hd700x ale na tym porownaniu jednak widac roznice w w w . digitalversus.com/duels.php?ty=4&ma1=101&mo1=81&p1=3330&ma2=101&mo2=77&p2=3113&ph=10 i przez to musze jeszcze pomyslec jesli mozna wierzyc tym porownaniom hd700x jest jakis bardziej "rozmazany" :| biale na czarnym wyglada gorzej.
 
Ostatnia edycja:

wiatrak

Active member
Bez reklam
Do góry