epson TW2000 vs benq W5000 vs sony VPL-VW40

xtr

New member
Witam szanownych forumowiczow.
Chcialbym poprosic o opinie na temat ktory z tych projektorow "bylby" najlepszy, gdyz sam po przeczytaniu wielu stron informacji na ich temat nie moge sie zdecydowac, a nie mam mozliwosci zobaczenia ich na zywo. Te trzy modele sa w podobnym przedziale cenowym. Zastanawia mnie fakt dlaczego na forum praktycznie nie wystepuje sony vw40? Na zachodnich stronach ma dosc dobre recenzje... a moze ktos z Was mial przyjemosc trzymania go w dloniach?

A moze nie ma sensu kupowanie tak drogiego sprzetu?? i np benq w500 jest zupelnie wystarczajacy?? zaznaczam ze nie jestem az tak wyuzdanym kinomaniakiem zeby z powodu jakis minimalnych roznic mial doplacac 1000eu.
Po prostu chce miec dobrze ogladajacy sie film o przekatnej 70-100cali.

Za wszelkie uwagi z gory wielkie dzieki,
 

xtr

New member
Witam,
A czy pomiedzy tymi drozszymi i tanszymi jest az tak przepastna roznica w jakosci ktora by uzasadniala wydanie 1000-1500ue wiecej?
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Jeśli zakupy za granicą wchodzą w rachubę, to wziąłbym pod uwagę także Optomę HD800X. Full HD, dobry obraz i niedrogo (około 1000 GBP).
 

Fanek

New member
Bez reklam
xtr napisał:
Witam,
A czy pomiedzy tymi drozszymi i tanszymi jest az tak przepastna roznica w jakosci ktora by uzasadniala wydanie 1000-1500ue wiecej?
ja również przyłaczam sie do pytania

Optoma HD800X to projektor, a chyba te 3 tu lcd mamy (czytam o projektorach od 3 dni jak cos to sory :)
 
Do góry