Nowy Infocus X9. Ktoś widział jak świeci?

wiatrak

Active member
Bez reklam
Na Skąpcu nowy projektor w dziale 720p, cena wielce zachęcająca, poniżej 1700 PLN, w Pixmanii niestety...

Ciekawe jak toto się sprawuje w akcji.

Specyfikacja na stronie producenta:
http://www.infocus.com/Products/Projectors/X9.aspx

Co ciekawe, cena nowości w USA to 1000...1099 USD. W Europie od około 500 EUR. Choć raz taniej?
 
Ostatnia edycja:

timonek

Member
Bez reklam
Witam ciekawa recenzja bo przyokazji jest nowy sanyo z60 tylko mnei jescze zstanawia na nie ktorych zdjeciach jak sie domyslam z wladcy pierscieni jets tak ze na inficusie x9 jest jasniejszy obraz a na sanyo i optomie ciemniejszy czy on tak wyswietla czy to od ustawien zalerzy, a co do tych zdjec z pociagiem to sanyo bardzo slabo wyglada czy to wszytskie lcd tak slabo swieca w takich scenach czy tylko ten sanyo.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Ciężko powiedzieć. Na podstawie zdjęć nie oceniałbym raczej projektora, mogą służyć jedynie jako materiał pomocniczy do opisu.
 

timonek

Member
Bez reklam
Witam jestem ciekaw skad taka cene znalazles bo wpisalem w google i wychodzi ze ceny sa od mniej wiecej okolo 2500zl i na ceneo i nawet bylem na skapcu i jest tak samo wiec nie wiem gdzie ty to widziales taka cene moze cos zle przeczytales
 
Ostatnia edycja:

wiatrak

Active member
Bez reklam
Masz na myśli 1700 PLN? Spójrz na datę wpisania posta...

To było 3 miesiące temu! ;)

Dolar stał niewiele ponad 2 PLN...

I na dodatek Pixmania.
 

timonek

Member
Bez reklam
No tak moja wina nie zauwazylem daty i pytanie do dread co masz na mysli przeswietlone i czy one dotycza projektora tego lua i innych ujetych w tescie do porownania czy przez przeswietlond masz na mysli ze z winy aparatu tylko dlaczego tyczylo by sie tylko niektorych zdjec jezeli sa robione powinny byc robione tym samym aparatem w takich samych warunkach
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Niektóre zdjęcia w recenzjach były celowo "prześwietlone" (oryg.: overexposed), aby w ciemnych scenach wydobyć pewne niuanse, widoczne gołym okiem, a niknące w standardowych ustawieniach aparatu fotograficznego.

Zdjęcia to tylko materiał pomocniczy do lektury, na ich podstawie w żadnym wypadku nie można ocenić jakości projektora.
 
Do góry