Zakup projektora w Niemczech - jak anulować zamówienie

YABBA235

New member
Witam !
Mam pewien kłopot, chciałem kupić tanio Optomę hd800x w niemieckim sklepie internetowym beamer-discount.de
Chciałem użyć Pay Pal-a ale okaza ło sie że nie mogę, no i teraz mam problem - strona po niemiecku, klikałem na inne formy płatności no i wyklikałem jeszcze jedno zamówienie. Treaz mam dwa i chce ję skasować, ale nie mogę, dostaje coraz to nowe emaile dot. postępu zamówienia i choć sam wysłałem już kilka z prośbą o wykasowanie to na razie nie mam odpowiedzi, Próbowałem sie dodźwonić a nuż rozumienją angielski ale dostałem się na infolinię i po 10 min czekania dałęm sobie spokój.
Proszę o radę co robić, zignorować te zamówienia czy co ?
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Czy zignorowac to zależy czy wysyłka jest za pobraniem i czy podałeś adres lub jeżeli wpłata kartą to czekają na przelew to nie wyślą.
 

YABBA235

New member
Leeonsjo napisał:
Czy zignorowac to zależy czy wysyłka jest za pobraniem i czy podałeś adres lub jeżeli wpłata kartą to czekają na przelew to nie wyślą.
Jedne zamówienie jest za pobraniem, choć za bardzo tego sobie nie wyobrażam - podjedzie ups i dam mu euro ?
Szkoda gadać, namieszałem bo chciałem taniej. Podawali by normalne namiary na konto i co to za problem zrobić przelew międzynarodowy...
Czyli czekać na kuriera a drugie zamółienie zignorować ?
 

YABBA235

New member
No to spoko:D
Zobaczymy jak to będzie.
Dzięki za odpowiedzi, już niedługo mam nadzieję dołączę do grona beamerowców !
Pozdr.
 

ookon

New member
hey.ja własnie 10 min temu zamowiłem u nich optomę hd700x.nie znam niemieckiego ale dostałem 2 maile i słówko po słówku wrzucałem w translatora i wyczytałem że mam czekac na maila w którym podadzą cenę ze wszystkimi kosztami.mail doszedł ze wszystkimi danymi dotyczacymi konta itd.czekam na potwierdzenie wysłania przez mój bank kasy
 
Do góry