Epson Emp-tw10h

michalczar

New member

wiatrak

Active member
Bez reklam
Ja bym dołożył 1000 pln i wziął Benq W500. Obraz bez porównania lepszy plus HD ready.
Wspomniany Epson to stareeeeńki model, tak naprawdę pierwszy cenowo przystępny do kina w domu. Bez żadnych (przydatnych) bajerów typu lens shift i przede wszystkim przesłony do poprawy kontrastu...
12% przebiegu lampy? Hmmm ... Może po zerowaniu licznika i ponownym używaniu?;)

Ja bym nie brał. Nawet nowego za tą cenę.
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
Mam wrażenie, że coraz więcej osób chce mieć projektor, żeby po prostu mieć projektor. Nieważne jaki, nieważne, że do prezentacji, ze screendoorem, że kontrast marny, że lampa do prezentacyjnych jest droga jak diabli. Ważne, że chcę projektor.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
A nawiasem pisząc to skąd dziś nowy EMPTW10H? Z wehikułu czasu? ;)

I z drugiej strony, bez obrazy michalczar, jeśli ktoś na podstawie filmu w youtube twierdzi że obraz czegokolwiek jest extra, to może niech się połasi na TW10H? ;)
 

michalczar

New member
chcialem tylko znac wasze zdanie, wiem ze ten epson to stary projektor, zdecydowanie bardziej optymistycznie jestem nastawiony na w500 i pewnie za okolo poltora miesiaca go nabede, ale nie mozecie powiedziec ze obraz epsona na tym filmiku jest slaby mimo ze to filmik z youtube nie odwzorowuje prawdziwego obrazu jaki mozna zobaczyc w rzeczywistosci, naprawde benek wyswietli obraz duzo lepszej jakosci?
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
W500 będzie dużo lepiej świecił. Chyba nawet nie ma sensu wymieniać przewag, jest lepszy i tyle.

Pomyśl Michalczar, filmik w u2b jest w rozdzielczości ca 400x230 pixeli, plus duża kompresja (przekłamania kolorów i artefakty), kręcony amatorską kamerą przez amatora, jak można ocenić jakość czegokolwiek? :)

A co do postu Tidusa.

Ja się z tego cieszę. Kupią se byle co, to i może z czasem zapragną czegoś lepszego. Co daje ruch na rynku, więcej klientów i może normalniejsze ceny. Może...
 
Do góry