Sony VPL VW10HT

adi1

Member
Witam.

Niedawno zakupiłem projektor Sony VPL VW10HT który cciałbym podłączyć do komputera przez D-Sub lub DVI.

Zakupiłem kabel D-Sub(VGA) - RGB (3RCA) i projektor nie widzi urządzenia, czy niezbędne jest połączenie przez Vga-5rca jeśli tak to może wiecie jak taki kabelek zrobić albo gdzie kupić bo nigdzie nie moge znaleść takiego kabla.

Pozdrawiam Adrian
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
adi1 napisał:
Witam.

Niedawno zakupiłem projektor Sony VPL VW10HT który cciałbym podłączyć do komputera przez D-Sub lub DVI.

Zakupiłem kabel D-Sub(VGA) - RGB (3RCA) i projektor nie widzi urządzenia, czy niezbędne jest połączenie przez Vga-5rca jeśli tak to może wiecie jak taki kabelek zrobić albo gdzie kupić bo nigdzie nie moge znaleść takiego kabla.

Pozdrawiam Adrian

Wystarczy rzucić okiem do instrukcji. Projektor wymaga kabla VGA-5xBNC (RGBHV), a nie VGA-COMPONENT.
 

adi1

Member
Witam.

Wiem że kabel którego potrzebuje to VGA-5xBNC (RGBHV).
Czy wiecie gdzie można kupić taki kabel lub podać schemat jak samemu zrobić taki kabel.

Mam jeszcze jeden problem obraz puszczony z komputera przez S-Video ma przebarwioną czcionkę na stronach np. internetowych.

Pozdrawiam
 

adi1

Member
gothric napisał:
Witam i gratuluje zakupu.
Z zakupem kabelka nie powinno być problemu, choćby tu:


Za ile kupiłeś projektor?, w jakim pomieszczeniu oglądasz i jaki materiał?
Mam ten projektor od ponad roku i na materiale HDTV obraz jest rewelacyjny.

Pozdrawiam
Ryszard

Zakupiłem swój projektor w Norwegii. Użytkowany 1000 godzin z dodatkową nową lampą, wieszakiem na sufit i ekranem ProScreen 2400x2400 za to wszystko zapłaciłem 1000zł:D

Jeśli chodzi o pomieszczenie, to na razie tymczasowo odległość od ekranu 3,1 m, oglądam z komputera s-video, n-tv rgb, dvd s-video, obraz jest zadawalający np podczas meczu pierwszy plan widoczny dobrze natomiast drugi lekko zamglony.
 

adi1

Member
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie podłączenia projektora,
jakich połączeń używacie i jakie waszym zdaniem jest najlepsze.
 
Do góry