pierwszy projektor - nietypowe zagadnienie

Bambolo82

Banned
Meloman69 napisał:
Bambolo - mój Epson TW2000 jest made in china... Tak gwoli ścisłości.
Nie uważam, że to najlepszy projektor, ale na pewno wart rozważenia jeżeli chodzi o średnią półkę...
Czy to, że produkowany jest w Chinach ma go dyskryminować?

jak groch o ścianę....

napisałem w nawiasie że chodzi mi o ekrany

Tw-2000 to moje marzenie!
 

Deimos

Banned
No interesujące, na polskiej stronie Kaubera informują, że te lepsze ekrany produkują z materiałów z USA.
No to teraz mam zagwozdke:kto tu kłamie, oni czy Kolega Bambolo82, który stanowczo twierdzi, że to made in china? No może Chiny wykupiły jakiś stan w USA?;)
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Deimos napisał:
No interesujące, na polskiej stronie Kaubera informują, że te lepsze ekrany produkują z materiałów z USA.
No to teraz mam zagwozdke:kto tu kłamie, oni czy Kolega meloman69, który stanowczo twierdzi, że to made in china? No może Chiny wykupiły jakiś stan w USA?;)

Jak grochem o ścianę...

A swoja drogą to strona kaubera jest słaba i strasznie lakoniczna. Pod względem treści i zawartości jest gorsza od wielu stron "o mnie" na Allegro. Mogliby sie troche bardziej postarać....

Ponadto chciałbym zauważyć, że to forum zrzesza konsumentów a nie producentów (sprzedawców) sprzętu, chciałbym żebyśmy poczuli się i wypowiadali się jako rzecznicy tych pierwszych a nie drugich.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Deimos napisał:
Może jakiś link do takiej atrakcyjnej ceny Kaubera?
A ile twoim zdaniem wynosi atrakcyjna cena światowego mocarza i dyktatora mody i technologii ekranowej - klękajcie narody! - "Kauber"? Czy ceny w Polsce są atrakcyjne i jakosć dystrybucji satysfakcjonująca?

Komuna się skończyła i dzikie lata 90-e dobiegły końca, pora zacząć szanować złotówkę, ona ma swoja wartość, szczególnie w ręku konsumenta.
 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
Nie wiem, dlatego prosiłem o linka, bo zerkałem na polskie ceny.
No i też nie wiedziałem, że Kauber to taki światowiec...
Dla mnie liderem jest Stewart...
 
Ostatnia edycja:
Do góry