Mój wybór-co o nim sądzicie?

projektor

New member
Bambolo82, ja sprzedaję zarówno ekrany tanie jak i drogie, ale zdecydowanie wolę sprzedawać droższe, bo mam wtedy spokojną głowę i wiem, że klient będzie zadowolony na pewno.

Co do sabotażu w Projecta, to dwóch pracowników, którzy dostali wypowiedzenia uszkodziło pewną partię ekranów, ale bez problemu producent wymieniał na sprawne modele. Słyszałem o takich przypadkach również w innych firmach produkcyjnych i nie jest to jakiś odosobniony przypadek.

Ludwickik jeśli chodzi o ekran z gainem 1,2 to Kauber ma taką powierzchnią Matt White Focus.

Dread a gdzie kupowałeś ekran, we Wrocławiu w dystrybucji? Ponaciskaj ich trochę, to powinni Ci pomóc. Napisz na priva w jakiej firmie, może pokieruję Cię tam do właściwej osoby.
Procinema ma taki śmiszny system montażu, ja też za nim nie przepadam.
 

Triax

New member
Witam.
Widzę, że trochę się tu działo jak mnie nie było:)
Bambolo-firma krórą polecasz niestety nie robi napędów elektrycnych.
Projektor- jeśli chodzi o ekrany Kauber, ich oferta najbardziej do mnie przemawia,bardzo estetyczne aluminiowe kasety(peła paleta real)
i sam ekran też pewnie będzie dobrej jakości.
Pzdr.
 

maniek750

New member
Przepraszam za malu off ;) ale moze ktos doradzi co lepiej kupic sanyo Z5 czy dolozyc do Sanyo Z2000 ??? Projektor bedzie uzywany do PS3, X360, Blu-rey'a, C+. I czy taki ekran bedzie odpowiedni do moich wymagan oraz czy bedzie dobrze wspolpracowal z ktorym z tych projektorow?
Z gory dziekuje za pomoc ;)
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
maniek750 napisał:
Przepraszam za malu off ;) ale moze ktos doradzi co lepiej kupic sanyo Z5 czy dolozyc do Sanyo Z2000 ??? Projektor bedzie uzywany do PS3, X360, Blu-rey'a, C+. I czy taki ekran bedzie odpowiedni do moich wymagan oraz czy bedzie dobrze wspolpracowal z ktorym z tych projektorow?
Z gory dziekuje za pomoc ;)

Lepiej Z2000. Każdy 1080p jest lepszy od średnich LCD 720p.
 

maniek750

New member
A gdzies czytalem ze model Z5 przyjmuje 1080p po HDMI czy to mozliwe pomino tego ze jest to projektor HD ready? A jak jest z wspolpraca komputera po HDMI tych modelach?
 

tomek67

New member
maniek750 napisał:
A gdzies czytalem ze model Z5 przyjmuje 1080p po HDMI czy to mozliwe pomino tego ze jest to projektor HD ready? A jak jest z wspolpraca komputera po HDMI tych modelach?
Projektory HD ready przyjmują 1080i lub 1080p,
ale zawsze muszą ten sygnał przeskalować do 720p
bo mają taką matrycę.
 

tomek67

New member
maniek750 napisał:
Aha dzieki ;) a jak wyglada sprawa podlaczenia komputera przez HDMI ??? Jaka rozdzialke przyjmie ???
Nie mam tego Sanyo. Na moim Epsonie (też HD-Ready) najlepsza jakość obrazu jest gdy przez HDMI daję 1080i. Moje DVD nie ma 1080p.
Jakość tak na oko jest ciut lepsza jak przy 720p.
Już ktoś na forum miał też podobną opinię.
 

ludwickik

Member
tomek67 napisał:
Nie mam tego Sanyo. Na moim Epsonie (też HD-Ready) najlepsza jakość obrazu jest gdy przez HDMI daję 1080i. Moje DVD nie ma 1080p.
Jakość tak na oko jest ciut lepsza jak przy 720p.
Już ktoś na forum miał też podobną opinię.

U mnie jak miałem Sanyo HD ready (720p) to lepiej wyglądało jak puszczałem ze żródła 720p niż 1080i. Zarówno w przypadku telewizji jak i filmów z DVD
 
Do góry