Projektor do 2200zł

grzegorzk19

New member
Witam !!!

Planuje zakup projektora do mieszkania dwu pokojowego 3x3,6 jeden pokój 4x4,6 drugi pokój.
Mam wielki problem z wyborem, oraz z ilością środków które mogę przeznaczyć na zakup ok 2000-2200.
Na projektorze głównie oglądałbym filmy DIVX czasem DVD w formatach 4:3 i 16:9

Chętnie przeczytam opinie osób które użytkują projektory w tych granicach cenowych i stosują je do podobnych celów, a także od osób które mają dużo większe doświadczenie w temacie niż ja
pozdrawiam ;)
 

paprykarz18

New member
grzegorzk19 napisał:
Witam !!!

Planuje zakup projektora do mieszkania dwu pokojowego 3x3,6 jeden pokój 4x4,6 drugi pokój.
Mam wielki problem z wyborem, oraz z ilością środków które mogę przeznaczyć na zakup ok 2000-2200.
Na projektorze głównie oglądałbym filmy DIVX czasem DVD w formatach 4:3 i 16:9

Chętnie przeczytam opinie osób które użytkują projektory w tych granicach cenowych i stosują je do podobnych celów, a także od osób które mają dużo większe doświadczenie w temacie niż ja
pozdrawiam ;)

Za 2200 zł nie kupisz projektora. Chyba, że jeden z najtańszych projektorów od prezentacji multimedialnych albo używany projektor do kina domowego.
Dorzuć 600-700 zł i kup BenQ W500 albo szukaj czegoś z drugiej ręki.
 

Meloman69

New member
Bez reklam
Ja bym uzbroił się w cierpliwość i systematycznie odkładał co miesiąć dodatkową sumkę, aby starczyło na np. BenQ W500.
 
Do góry