Czyszczenie projektora

dider

New member
Jak wyświetlam z projektora jakieś białe tło to widać strasznie jakieś plamy i zastanawiam się czy to jakoś się czyści czytałem coś że to koł od lcd właśnie się kurzy projektor jest dość stary a więc miało by mieć prawo się zakurzyc .I pytanie czy da się to samemu wyczyścić cz raczej zosaje serwis proj to epson
 

tomek67

New member
dider napisał:
Jak wyświetlam z projektora jakieś białe tło to widać strasznie jakieś plamy i zastanawiam się czy to jakoś się czyści czytałem coś że to koł od lcd właśnie się kurzy projektor jest dość stary a więc miało by mieć prawo się zakurzyc .I pytanie czy da się to samemu wyczyścić cz raczej zosaje serwis proj to epson
Samemu to czyści się raczej tylko filtr.
Jak masz już coś na panelach to udaj się do serwisu.
 

Dztka

New member
No właśnie mam podobny problem. Niefortunnie polke pod projektorem czyscilem spray-em Kiwi, i scierka (nie do konca sucha) przetarlem projektor. I dzis sie wku.... strasznie bo mam klika plam widocznych dopiero na czarnym tle. Wiadomo ze powstaly od wew. strony. I tu mam pytanie podobne do kolegi didler-a jak to wyczyścić? ewentualnie czy macie kogoś godnego polecenia z Wawy lub okolic kto by się czyms takim zajął - nie chce zaczynać od serwisu bo znając zycie wymienia mi soczewke krzykna z 500 zeta i tyle.

Pozdrawiam

D.
 
Do góry