Full HD => HD Ready

roman_g

New member
Witam,

Mam zamiar kupić projektor Epson TW-700 (HD Ready) oraz dekoder HDTV. Mam pytanie: Czy jeśli program będzie nadawany w jakości Full HD (1080i) to czy na tym projektorze będzie można oglądać ten program? Czy ten projektor przerobi Full HD na HD Ready i obraz będzie wyświetlał własnie w jakości HD Ready, czy w ogóle nie będę mógł oglądać programów nadawanych w jakości Full HD?

Pozdrawiam
 

przemowroc

New member
A która telewizja w europie nadaje full hd?!? Full HD to tylko w stanach..... Projektor który wybrałes przeskaluje obraz " full hd" na natywną rozdzielczość , także don't worry be happy:D
 

paprykarz18

New member
roman_g napisał:
Witam,

Mam zamiar kupić projektor Epson TW-700 (HD Ready) oraz dekoder HDTV. Mam pytanie: Czy jeśli program będzie nadawany w jakości Full HD (1080i) to czy na tym projektorze będzie można oglądać ten program? Czy ten projektor przerobi Full HD na HD Ready i obraz będzie wyświetlał własnie w jakości HD Ready, czy w ogóle nie będę mógł oglądać programów nadawanych w jakości Full HD?

Pozdrawiam

O to się nie martw. Na pewno nie będzie problemu. Projektory same przerabiają materiał, który do nich wpuszczasz na rozdzielczość ich natywną.
Wpuścisz 1080, na projektorze zobaczysz 1080 zmiejszone do 720.
 
Do góry