Epson EMP-TW2000

pisk

New member
Nie wiem, jak to jest w przypadku TW2000, ale w TW700 pozycja neutralna lens shiftu oznaczała obiektyw dokładnie w środku obrazu. Więc jeśli będziesz chciał powiesic proj na suficie oraz ekran będzie poniżej proja, to lens shift w poziomie będzie mocno ograniczony ze względu na duże przesunięcie w pionie.

Zaqtem zwróc na to uwagę.
 

Deimos

Banned
Znaczy mniej więcej tak: rekomendowana - zalecana jasność obrazu w pokoju z otaczającym światłem, czyli w sumie w miare oświetlonym pokoju.
A jako ciekawostke dodam tylko, że na infolinii Epson-Polska powiedziano mi, że honorują gwarancje na Epsona TW-2000 kupionego w Niemczech, oczywiście wymagany dowód zakupu (wystarczy paragon):)
 

tomek67

New member
kazek_krk napisał:
[FONT=&quot]Dzięki za odpowiedz, ja chyba zainteresujesię amerykańską wersją tego projektora.[/FONT]
Przy tej różnicy w cenie to chyba faktycznie warto.
W Polsce są one bardzo drogie.
Wprawdzi straci sie gwarancje, ale z tymi gwarancjami też różnie bywa.
Ktoś ostatnio pisał o ponad 2 miesięcznej naprawie Panasonika,
w dodatku dostał z powrotem uszkodzony projektor.
 

Bambolo82

Banned
tomek67 napisał:
Przy tej różnicy w cenie to chyba faktycznie warto.
W Polsce są one bardzo drogie.
Wprawdzi straci sie gwarancje, ale z tymi gwarancjami też różnie bywa.
Ktoś ostatnio pisał o ponad 2 miesięcznej naprawie Panasonika,
w dodatku dostał z powrotem uszkodzony projektor.

Masz rację bo w stanach za 13.000 zł kupisz sobie jeden tw-2000 i.....drugi taki sam zapasowy. Jeżeli sprowadzisz sobie jeden to w kieszeni zostanie ci 6.000 na ewentualne naprawy pogwarancyjne w epson polska lub poprostu na fajne wakacje. Zwróccie uwagę że przy aktualnej cenie dolara na rynku kwitną firmy które sprowadzją ze stanów różne towary: rtv, samochody itd. (coś o tym wiem z racji zawodu). Jezeli ktos juz sie odważy na zakupy w USA to może sporo na tym zyskać.
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Masz rację bo w stanach za 13.000 zł kupisz sobie jeden tw-2000 i.....drugi taki sam zapasowy. Jeżeli sprowadzisz sobie jeden to w kieszeni zostanie ci 6.000 na ewentualne naprawy pogwarancyjne w epson polska lub poprostu na fajne wakacje. Zwróccie uwagę że przy aktualnej cenie dolara na rynku kwitną firmy które sprowadzją ze stanów różne towary: rtv, samochody itd. (coś o tym wiem z racji zawodu). Jezeli ktos juz sie odważy na zakupy w USA to może sporo na tym zyskać.
Naprawy projektorów poza gwarancją są w większości przypadków ekonomicznie nieuzasadnione. Może sporo zyskać lub tyle samo stracić. Loteria.
 

Meloman69

New member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Masz rację bo w stanach za 13.000 zł kupisz sobie jeden tw-2000 i.....drugi taki sam zapasowy. Jeżeli sprowadzisz sobie jeden to w kieszeni zostanie ci 6.000 na ewentualne naprawy pogwarancyjne w epson polska lub poprostu na fajne wakacje.

Masz rację, ale pod warunkiem, że mówimy o przemycie. Normalnie musisz doliczyć cło i vat. A wtedy interes nie jest już tak opłacalny.
Na szczęście projektory z reguły mają szeroki zakres napięcia. No i posiadają gniazdko komputerowe, więc z kupnem kabla zasilającego w Polsce też nie będzie problemu.
 
Do góry