Euro 2008 co wybrac?

kleobobi

New member
Witam mam dylemat zblza sie Euro chcial bym wyswietlac mecze dla klijentow na dworze szkam projektora ktory daje rade z jasnymi miejscami Moze Epson 1710 lub Benq 723 czy Benq sp 820 .Powiem szczerze przegladalem forum lecz wiekszosc opisuje sprzet do kina domowego i gier ja szukam do pokazow wydarzen sportowych prosze o rade
 

lepp

New member
Bez reklam
Jesli sport to raczej projektor do kina domowego. Problemem jest to, że w czasie meczów bedzie prawdopodobnie jasno lub bardzo jasno. Potrzebujęsz więc projektor o bradzo duzej jasności. Wydaje mi się jednak, że efekty będą niestety takie sobie, aby uzyskać naprawde dobry obraz z projektora potrzeba ciemnego pomieszczenie lub w twoim przypadku nocy. Warto przetestowac najpierw sprzęt w porównywalnych warónkach, żeby nie było rozczarowania.
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
kleobobi napisał:
Witam mam dylemat zblza sie Euro chcial bym wyswietlac mecze dla klijentow na dworze szkam projektora ktory daje rade z jasnymi miejscami Moze Epson 1710 lub Benq 723 czy Benq sp 820 .Powiem szczerze przegladalem forum lecz wiekszosc opisuje sprzet do kina domowego i gier ja szukam do pokazow wydarzen sportowych prosze o rade

A ile topiców jeszcze założysz w tej sprawie? Bo przecież dostałeś już odpowiedź tutaj http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=22342
 

kleobobi

New member
Tidus1024 napisał:
A ile topiców jeszcze założysz w tej sprawie? Bo przecież dostałeś już odpowiedź tutaj http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=22342
Masz racje ale ,sprzedawcy twierdza ze musi byc powyzej 3500ANSI Lumenów .A propozycja Panasonica ma owiele mniej dlatego podalem 3 modele ktore mnie interesuja, moze ktos ma, moze ktos sie zna i pomoze. Szukam ludzi ktorz maja jakies doswiadczenie i chetnie podziela sie wiedza.Pozdrawiam
 

Meloman69

New member
Bez reklam
Do seansów sportowych nie potrzebujesz projektora dedykowanego do KD. Jeżeli projektor ma być użytkowany na zewnątrz musi mieć dużą jasność.
Ja bym kupił przeciętny model do prezentacji. Warunki na zewnątrz nie służą pracy projektora - zanieczyszczenia, owady...
 
Do góry