infocus in76

puzik

New member
Mam pytanie: dlaczego w instrukcji projektora jest napisane że nie moze on wisieć nad głową tylko 1.5m za lub przed, czy są to tylko względy bezpieczeństwa żeby nie spadł na głowe czy jest to inny powód?
 

Meloman69

New member
Bez reklam
puzik napisał:
Mam pytanie: dlaczego w instrukcji projektora jest napisane że nie moze on wisieć nad głową tylko 1.5m za lub przed, czy są to tylko względy bezpieczeństwa żeby nie spadł na głowe czy jest to inny powód?

Chyba źle tłumaczysz instrukcję. Chyba, że Infocus ma na myśli odległość przy której hałas z projektora jest do zaakceptowania.
W trybie NORMAL Infocus rzeczywiście do cichych nie należy.
Na pewno nie ma to nic z bezpieczeństwem. Powietrze z wentylatora Infocus wypuszcza przecież do przodu. A sposób mocowania... To zależy od użytkownika, nie producenta...
 

puzik

New member
Dzieki za odp. być może też chodzi o wntylacje ale ponizej umieszczam frag. instrukcji gdzie wyraznie jest pokazane pole nad którym nie powinien wisiec projektor ale nie ma zadnej wzmianki o tym dlaczego nie może wisieć nad głową
focus22.jpg
.
 

puzik

New member
Niestety nie udalo mi sie umiescić zdjecia nie wiem jak to sie robi. W kazdym razie instrukcja jest polska i wyrażnie są zaznaczone pola nad którymi powinien wisiec projektor.
 

tomek67

New member
puzik napisał:
Mam pytanie: dlaczego w instrukcji projektora jest napisane że nie moze on wisieć nad głową tylko 1.5m za lub przed, czy są to tylko względy bezpieczeństwa żeby nie spadł na głowe czy jest to inny powód?
Koledze kiedyś spadł projektor z sufitu na ziemię.
Jak jest możliwość to jednak lepiej nie mieć nad głową ;)
 

puzik

New member
Dzieki faktycznie bezpośrednio nad głową nie warto go wieszac czyli nie jest to związane np. z jakimś promieniowaniem lampy co zacząlem podejrzewac tylko grozi czystym urazem fizycznym.
 

lipa_ml

New member
puzik napisał:
Dzieki faktycznie bezpośrednio nad głową nie warto go wieszac czyli nie jest to związane np. z jakimś promieniowaniem lampy co zacząlem podejrzewac tylko grozi czystym urazem fizycznym.
ja mam nad głową ale tradycyjnie kołki rozporowe z wkretami fabryczne zastępuję jeszcze raz wiekszymi :) tak na wszelki wypadek
 

puzik

New member
lipa_ml napisał:
ja mam nad głową ale tradycyjnie kołki rozporowe z wkretami fabryczne zastępuję jeszcze raz wiekszymi :) tak na wszelki wypadek

Dzieki też tak bede musiał zrobic bo niestety wszelkie próby ustawienia w innym miejscu spaliły na panewce. Projektor ma super obraz ale regulacji praktycznie zero.
 

Meloman69

New member
Bez reklam
puzik napisał:
Dzieki też tak bede musiał zrobic bo niestety wszelkie próby ustawienia w innym miejscu spaliły na panewce. Projektor ma super obraz ale regulacji praktycznie zero.

Infocus rzeczywiście robi ciekawe projektory, ale brak lens shiftu troszkę boli.
 

puzik

New member
U mnie będzie prawie jak na zdjęciu, a widze ze dziecko siedzi pod projektorem tak że, ja bede spokojnie tez oglądał filmy.Dzieki i pozdrawiam.
 
Do góry