Ekran projekcyjny Kauber - ktoś używa?

koles009

New member
widze ze watek troche stary, ale z racji tego, iz jestem szczesliwym posiadaczem ekranu Kauber'a pozwole go sobie odswierzyc:p

ekranik mam juz od kilku mieiscy i poki co sprawuje sie tak jak powinien - ekranik z serii kauber blue label 240x135. silnik pracuje bardzo cicho, mimo iz rozwijany/zwijany jest czasem nawet kilka razyw ciagu dnia o dziwo nie pojawiaja sie na nim zadne "fałdy".

szczerze polecam, bo z tego co widze na dzien dzisiejszy ekranik posluzy jeszcze przez dlugie lata.
 

renim

New member
Nie dawno kupiłem ekran ramowy Kauber. Po 2 miesiącach na zakładkach ekran od chyba upałów się rozkleił. To jakaś parodia bo zapłaciłem za 3 metrowy prawie 4000zł a kiedy wysłałem emeil do firmy z reklamacją CISZA. Olali sprawe. Nie polecam ekranów bo to przepłacone i jakość do kitu. Szukając jakości wykonania i samego ekranu szukałem prawdziwej jakości Nieststy się zawiodłem i nie polecam wręcz odradzam ekran Kauber
 

hoze666

New member
problem z dystrybutorem

Zakupiony ekran rozkleił się i jest problem z "naprawą", dystrybutor niestety nie odpowiada na maile, a przy kontakcie telefonicznym zlewa sprawę pomimo, że produkt nadal jest na gwarancji. Szkoda, że główny dystrybutor SMAD Distribution jest totalnie niepoważny.
 
Do góry