ACER P1165 itd co sadzicie ?

Gumis777

New member
Witam

Szukajac LCD 22 znalazlem temat o projektorach i tym sposobem postanowilem sobie kupic takie urzadzonko.

Z powodu malego budzetu zastanawiam sie nad wyborem ACER P1165 i mam pare pytan

Jak wyglada sprawa zdrowia oczu ? bo dla mnie to wazny problem z LCD i CRT

Jak sie sprawuja dynamiczne gry na projektorach np MMORPG WOW czy QUAKE ? Glownie do tego chce wykorzystwyac projektor.

Mieszkam w bloku i mam maly pokoj, projektor do sciany mialby 2-3m.Czy na tak krotkim obszarze dalobyt sie zmniejszyc obraz i ogladac go przyzwoicie ? Zeby niegrac na 50 calach np w strategie.

Jak sie ma wyswietlana rozdzielczosc 1280:1024 (rozdzielczosc kompresowa SXGA do rzeczywistosci ) bo wtakiej zamierzalbym grac ?

Projektor bylby podlaczony do komputera z najnowsza karta ATI HD3870
i glownie chodzi mi o gry i czasem filmy .

pozdr
 
Ostatnia edycja:

paprykarz18

New member
Przykro mi. Zapomnij o projektorze albo dołóż drugie raz tyle pieniędzy i kup coś porządnego.
Po pierwsze, ten Acer to projektor prezentacyjny. Po drugie, posiada rozdzielczość 800x600, więc sobie nie pograsz. Po wtóre, projektory nie są stworzone, aby wyświetlać gry. I w końcu, ten projektor jest strasznie przestarzały, wykonany w technologii DLP i za jasny do pracy w domu.

Mówiąc krótko i prosto. Projektory dzielą się na kinowe i prezentacyjne. Kinowe służą do oglądania filmów na 100" ekranie w kinie domowym, prezentacyjne do wyświetlania tekstu na konferencjach.

Radzę za te pieniądze kupić duuży monitor komputerowy dobrej firmy. Na przykład taki: http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/236920
 
Do góry