Potrzebna szybka pomoc , projektor :)

lukiasz

New member
witam serdecznie.
Domyślam się że takich pytań już było sporo, przeczytałem też wszystkie tematy na tym forum, ale odpowiedzi nie znalazłem, przejrzałem też google i jedyne co znalazłem to ten test:

http://www.kinodomowe.idg.pl/artykuly/40241.html

ale już mówie o co chodzi:

Mam do kupienia taki projektor za 1 000 pln, praktycznie nowy przeleżał u znajomego 2 lata. Pytanie czy warto, bo raczej żeby kupić coś lepszego to już trzeba mieć od 3 do 10 tysia?

chciałbym go zamontować do mojego biura, wyświetlał bym na nim w razie potrzeby (nie non stop) jakieś reklamy branżowe (z reguły niskiej jakości) i raz na jakiś czas gdy przyjdą znajomi, można by obejrzeć jakiś film do piwka, pewnie też bym podłączył tv N ( na razie jest pod zwykłym TV CRT 28"). Biuro ma długość 6 metrów szerokość 5 metrów, sofa może być ustawiona do oglądania dowolnie. Jest to poddasze dosyć ciemne, z możliwością zasłonięcia okna.

proszę o opinie czy warto, nie spodziewam się jakości HD1080 :)

co trzeba by dokupić do tego? skoro ściany mam ze strukturą w kolorze piaskowym? jakiś ekran tylko jaki?

Przepraszam za marudzenie, ale jakoś nei mogę się przekonać to byłby mój pierwszy projektor, a jestem małym kino maniakiem, więc jakby się w biurze sprawdził to kupił był coś lepszego do domu.

Dziękuje za szybkie odpowiedzi :p
 

scott

New member
lukiasz napisał:
Mam do kupienia taki projektor za 1 000 pln, praktycznie nowy przeleżał u znajomego 2 lata. Pytanie czy warto, bo raczej żeby kupić coś lepszego to już trzeba mieć od 3 do 10 tysia?

Daj sobie spokój z tym projektorem. Nie dość, że Philips, to jeszcze 854x480 i ten kontast. Kontrast? jaki kontast ;)

W biurze, jak sądzę nie-czarnym i nie-całkowicie zaciemnionym, będziesz miał bladą, ledwie kolorową plamę na ścianie.

O oglądaniu na tym filmów jak "w kinie" zapomnij.
 
Do góry