"dobry samarytanin" z z5 lub ax100 w wawie potrzeby

liech

New member
Witam,
Szukam kogoś z warszawy kto ma panasonica ax100 lub sanyo z5 (ewentualnie coś porównywalnego - lcd + 1280x720). przymierzam się do zakupu jakieś wizji do domu (od pół roku nie mam nawet telewizora ; p).
i rozważam kupno albo LCD 40-42cale albo projektora. (plazmy nie chcę)
o ile nie ma problemu z zobaczeniem w miarę) telewizorów. to z projektorami jest znacznie gorzej.
Chciałbym po prostu móc zobaczyć na żywo jakiś w miarę sensowny projektor. Jak byłem w jakiś mediamarktach czy saturnach to ani wyboru nie ma ani możliwości sprawdzenia.

kiedy natomiast popatrzyłem na oferty wypożyczeń.. to zdębiałem:
1. z reguły marny sprzęt : (maks co znalazłem to 1024x768 jakieś acery i benq).
2. chore ceny - od 200zł za dobę.(jak z miesięcznym wyprzedzeniem ; p)

Warunki w jakich miałby u mnie owy sprzęt działać to pokój 4,2m x 3,6.
obraz rzucany/oglądany byłby z ok 4m. (myślę o jakims ekranie 96"). i raczej w ciemnych warunkach - ekran byłby zsuwany i zasłaniał okno.
źródło obrazu to pc + może n-ka.
generalnie fimy + gry.

więc jak ktoś mieszka w warszawie, i ma ochotę "pochwalić się" to chętnie bym skorzystał (forma wynagrodzenia możliwa do ustalenia ; ) ) chciałbym zobaczyć kawałek flimu. (generalnie chodzi mi o zobaczenie czy obraz z projektora w przyzwoitych warunkach to jest to co bym chciał widzieć).

pozdrawiam,
M.
 

liech

New member
Geezer napisał:
zerknij tu: http://www.projectorreviews.com

specjal sklepy w Wawie dowalają 100 pln za demo 1 projektora (300,- za 3 maszyny) - chyba ze kupisz u nich to wtedy GRATIS...ale ceny nieco wyzsze niz w Niemczech

stronkę widziałem, tak naprawdę to widziałem ich kilka z w miarę dobrymi recenzjami (chodzi nie o oceną a jakość recenzji).
na podstawie tego właśnie ograniczyłem swoją listę do tych modeli.

problem jest inny, zobaczyć coś na screenie to jedno.. zobaczyć na żywo to drugie. (i czasem zupełnie różne).

O jakich sklepach mówisz? 100 za demo to jest dla mnie rozsądna cena ( w porównianiu do tego co pisałem wyżej). więc prosiłbym o jakieś szczegóły (namiary).
 
Do góry