Jak wyświetlać kablówkę na projektorze?

jtd

New member
Bez reklam
W jaki sposob moge wyswietlac sobie analogowa telewizje kablowa na projektorze, skoro nie ma on wogole wejscia antenowego ? Czy to jest wogole mozliwe - kablowka na projektorze ??
Pewnie potrzebne jest jakies urzadzenie pomiedzy kablem antenowym a projektorem, tylko jakie ?
 

akofreda

New member
Ja używam do tego celu nagrywarki z dyskiem twardym - model Liteon 5045. Połączony projektor jest kablem component (3 x cinch) i włączam tryb progresive (bez przeplotu). Zaletą tej nagrywarki jest reakcja na pilota - dobra czułość. Nagrywarka jest za ekranem.
Rozwiązanie z magnetowidem jest do przyjęcia ale obraz mamy najczęściej po kompozycie (1 x cinch). Wersja z nagrywarka i po komponencie jest najlepszym wyjściem.
 

mirzaw

New member
Ja mam N-kę podłączoną kablem component (3x cinch).
Mam również DVD z HD Samsunga również componentem.
Oczywiście można to przepuścić przez amplituner (jeśli ma wejścia na component oraz wyjścia na component (ja tak właśnie mam)
Działa poprawnie.
 

kedziab

New member
Czy ma ktoś może n-kę podłączoną po HDMI do amplitunera i dalej po HDMI do projektora? Chciałbym tak zrobić, ale słyszłem, że występują problemy z podłączeniem n-ki, np. do niektórych typów telewizorów LDC (głównie Samsunga). Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z projektorami i amplitunerami?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry