epson 3d jak włączyć 3d w projektorze

rijo

New member
witam posiadam projektor Epson EH-TW7000 do projektora przez kabel hdmi mam podłączonego smar boxa x96 max plus z niego wyświetlam różne materiały, YT, filmy, itp. mam problem z 3d. bo projektor w ogóle nie reaguje na materiał 3d czy z YT albo z dysku nie widzi i ustawienia 3d projektora są nieaktywne, czy okulary muszą być włączone żeby projektor reagował na 3d
 

rijo

New member
niestety po włączeniu filmu 3d obraz jest wyświetlany , ale podzielony na pół obok siebie albo góra dół i w tym czasie opcje 3d w ustawieniach są nieaktywne
 
Ostatnia edycja:

ralfik77

Member
Bez reklam
niestety po włączeniu filmu 3d obraz jest wyświetlany , ale podzielony na pół obok siebie albo góra dół i w tym czasie opcje 3d w ustawieniach są nieaktywne
A w projektorze nie ma ustawień, jakie to ma być 3d? (Gora-dół, lewo-prawo, auto)...

Jak nie ma to muszą być takie ustawienia w odtwarzaczu, żeby on połączył obrazy.
 

Noisy

Member
Na moim optoma UHD42 obraz 3D wyświetlany jest dopiero jak obraz puszczony jest w 1080p i 60hz. Jeżeli mam ustawioną rozdzielność na UHD to 3D nie działa. Sprawdź sobie tabele z rozdzielczościami Twojego projektora. Na pewno masz tam informacje jakie trzeba spełnić warunki aby 3D działało ;)
 

rijo

New member
dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem, sprawa rozwiązana, pomogła zmiana rozdzielczości w urządzeniu skąd wychodził sygnał
 

marioking

Member
A z jakimi okularami uzywasz? jaka wersja softu? bo ja kupiłem jakieś samsunga, niby powinny być kompatybilne według for... znaczy z innymi epsonami działały, ale właczam mrygną i nic... mam równiez tw7000
 
Do góry