Problem z podłączeniem PS4Pro do TW-9400

Darek8x9

New member
Hej mam problem z podłączeniem PS4 Pro do projektora Epson TW-9400. Zakup projektora był zaplanowany od dłuższego czasu więc przy remoncie sufitu schowałem tam kabel Fibbr Ultra Pro2 (18Gbps) oraz dwie skrętki cat. 6. Czekał tam 2 lata na zakup projektora, którym to cieszę się od miesiąca i do tej pory obsługiwał on jedynie miboxa s. Wydaje mi się, że puszczał on sygnał 4k HDR, ale w 100% nie jestem w stanie teraz tego zweryfikować gdyż mibox mi się zbrickował gdy podczas updatu softu nastąpiła chwila przerwa w dostawie prądu. Po podłączeniu konsoli otrzymałem komunikat o tym, że sygnał jest nieobsługiwany. Sprawdziłem jeszcze jak to zadziała po krótkim kablu innego producenta (miedzianym, ale z interfejsem HDMI2.0) i tu niezależnie od wybranych opcji w menu konsoli czy to rozdzielczości czy to obsługi hdr nie było problemu. Przy ustawieniu na sztywno w menu konsoli 1080p i przełączeniu się na kabel długi obraz był widoczny, jednak jeżeli przełączałem się na sygnał 2160p niezależenie od wybranej opcji RGB czy YUV420 sygnał znikał. Nawet gdy w menu konsoli był wyłączony HDR. Jednocześnie gdy podpinałem laptopa kabel nie miał problemu z rozdzielczością 4k. Kombinoiwałem ze zmianą ustawieć hdcp w trybie awaryjnym ale nic to nie dało. Co robię źle? Miał ktoś może podobny problem?
 
Do góry