Ekran do projekcji benq w1070

Kwazimodo

New member
Witam, szukam ekranu do zabudowy w suficie o szerokości nie większej niż 300cm. Aktualnie używam Benq W1070 i oglądam na wymalowanej ścianie ale czas coś zmienić.
Aktualnie ekran mam 130" w sypialni i oglądam z łóżka z 4,5 metra. I jest całkiem ok. Teraz będę mieć trochę mniejszy pokój i od glowy do ekranu wyjdzie około 4m i zastanawiam się czy 130" nie będzie za dużo :roll:
Do rzeczy. Jakiej firmy ekran wybrać tak żeby nie żałować i nie narzekać, że faluje itp. Budzet na ekran 5-6k. Projektora na razie nie planuje zmieniać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem kilka tych Benków i szczerze mówiąc, wolałbym kupić tańszy ekran, a za resztę wymienić proja. Więcej byś zyskał, no chyba, że to ma być przyszłościowy zakup na poczet nowego proja w przyszłości.
 

Kwazimodo

New member
W zasadzie planuje kiedys stworzyć mini salkę kinową w garażu a to ma być tak do pooglądania choćby serialu przed spaniem ;) więc lepiej sprzedać ten projektor, kupić coś z 4k i tańszy ekran?
 

Kwazimodo

New member
Wybór padł na "k.a.u..b.e.r. InCeiling Tensioned GrayPro "270x152cm" plus trigger 12v. Do tego będą zamontowane dwa głośniki sufitowe do Dolby Atmos. Powstanie sytem 5.1.2 w sypialni 4x4m. W przyszłości nie wykluczam wymiany projektora na 4k.
 
Ostatnia edycja:

ig81599

New member
ekran

Miałem kilka tych Benków i szczerze mówiąc, wolałbym kupić tańszy ekran, a za resztę wymienić proja. Więcej byś zyskał, no chyba, że to ma być przyszłościowy zakup na poczet nowego proja w przyszłości.

dla mnie to nie jest wyjście z sytuacji kupić nowy ekran
 
Do góry