Projektor średniej półki - budżet 5000zł

Muskat

New member
Projektor miał być Epson ehtw7000 natomiast puki nie ma ostatecznej decyzji wciąż szukam.
Zastanawiałem się nad wyższą półką 7100 czy 9400, ale na pierwszy projektor jednak odpuszczam.
Być może okaże się, że zadowoli mnie średnia półka w założonym budżecie. Tak więc cena około 5000zł

W moim przypadku:
Ekran 130" 16:9, pomieszczenie ogólnego przeznaczenia, salon z większością jasnych ścian, z możliwością całkowitego zaciemnienia ​ okien.
Przeznaczenie? głównie filmy, a dodatkowo jakiś meczyk czy gra.

Nie idealne czarne pomieszczenie więc założyłem że Epson7000 da radę. Natomiast Epsony raczej mają spore ograniczenie przy ruchu w 4K, brak upłynniacza.
Dziś trafiłem na nowe modele Optomy UHD35 i UHD38 tak zacząłem się nad nimi poważnie zastanawiać. Problem jest taki, że to nowe modele bez jakiś sensownych testów.

Macie zdanie ogólnie na temat Optom? Trwałość jakość? Epsony raczej są sprawdzone.
Wcześniej UHD51 odrzuciłem przez wysoki lag, tutaj jest to zdecydowanie poprawione.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To jakie bierzesz te gogle VR ? ;)

Ja?
Ja za stary jestem... Mentalnie dobijam juz chyba do 45lat. Bardziej mnie cieszy drzemka od nowych gadżetów


A co do projektora, to taki zaraza Bipo tak zachwalał JVC ze kupiłem w sumie juz z rok temu JVC. Sony leży nie używany.
 
Do góry