Ekran podłogowy elektrycznie rowijany do UST

Gregmo

Member
Witajcie ludziska właśnie wczoraj dotarł do mnie ekran Vividstorm 120 cali ALR for UST . Jutro dojedzie Projektor Xiaomi 4K UST. W sieci same pozytywne opinie o tym ekranie i sporo filmów pokazujących jego możliwości . W Polsce wszyscy twierdzą że do ust nie nadaje się ekran zwijany ale jak widać jest alternatywa. Nie mam pojęcia czy mogę wkleić link do strony producenta. Jutro odpalę to podzielę się z wami opinią . Chyba że ktoś zainteresowany wyślę linki na priv
 

Gregmo

Member
Witajcie ponownie. Po bardzo długim remoncie update . Ekran i projektor zainstalowany . Jeśli ktoś wam mówi że do ust sie nie nadaje żaden ekran zwijany to was okłamuje ten vividstorm pro electric napinany , zwijany ALR jest bezprecedensowo najlepszy jaki widziałem. Zapraszam na prezentacje z projektorem xiaomi 4k .Aktualnie został mi na sprzedaż 100 cali - oryginalnie zapakowany 24 miesiące gwarancji. Bo po wszystkich przeróbkach udało mi się zamontować 110 calowy.
 

DrWredman

Active member
Jego Gregmo, pokaż fotki jak wygląda schowany i rozwinięty. Czy udało ci się zakamuflować kasetę, aby nie psuła designu pomieszczenia ?
 

Gregmo

Member
ekran vividstorm

1jpg_qqxewsr.jpg



1jpg_qqxewsr.jpg
Proszę bardzo.
1jpg_qqxewsr.jpg
Jutro wrzucę fotki z obrazem w dzień . Do obrazu oczywiście porządny dźwięk auro 3d + Atmos 12 głośnikow w suficie +7.1 parter . Konfiguracja głośnikow auro - atmos razem system 19+1 przełączana splitterem napędzane Denon AVC8500H + Oppo udp205 . Uprzedze pytania. Projektor 4k laser xiaomi wysówany automatycznie środkowa szafka (siłownik liniowy)
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
No przyznam że fajnie to wygląda.
Szafka na zamówienie i schowane wszystkie sprzęty.
W moim obecnym lokum nie mogę wstawić tak szerokiej szafki, ale widać, że da się elegancko schować ekran, jeśli ktoś dysponuje taką przestrzenią jak u Ciebie.

Gratuluję i pozdrawiam ;)

PS. Popraw fotki na forum bo widać tylko miniaturki.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
12 głośników w suficie? :O
ŁomatkoBoskoo... Na bogato!
Wrzuć więcej zdjęć pokoju i powiedz więcej o tej konfiguracji 7.1.12 bo aż jestem ciekaw :D
 
Do góry