Ekran dziwne świecące drobinki

przemex

New member
Witam


zakupiłem ekran wykonany "Włókno szklane MATT WHITE" jednak mam mieszane odczucia ekran ma jakby drobne kryształki które świecą podczas wyświetlanego obrazu bardziej to widać na jasnych scenach (np śnieg), sprzedawca zapewniał że to nowa profesjonalna technologia stosowana w najnowszych ekranach, wcześniej miałem ekran biały matowy z jednej strony obraz na nim jest bardziej wyraźny ostrzejszy ale te świecące drobinki czasami denerwują


spotkaliście się z takim typem materiału ma ekranie ? w nowych ekranach są takie drobinki stosowane ? i czy to normalna powierzchnia teraz ekranów takie kryształki drobinki (trudno mi to wyjaśnić).
 

przemex

New member
Nikt nie zna odpowiedzi ? może napiszcie mi jakie macie Wy ekrany typowo są matowe ? czy też macie drobinki świecące ?
 

MarianPaz

Member
W zasadzie na moim ekranie Adeo reference gray widziałem takie punkciki na bardzo jasnym tle, ale tylko gdy podchodziłem pod sam ekran np zmienić płytę. W codziennym użytkowaniu nie widzę takiego problemu.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
bo nie raz był temat poruszany!!!!!
to wina ekranu,gdybyś projektor miał normalnie na szafce to nie byłoby tego srebrzenia.
 
Do góry