Projektor + ekran ramowy

xede

New member
Witam,


Kiedys pytalem o porade dot. ekranu i projektora, ze troche czasu minelo, doszlo/ubylo projektorow to chcialbym uzyskac swieze informacje


Posiadam miejsce na ekran ramowy 120 calowy montowany na stale na scianie, nie chce jej malowac, gdyz to nie wychodzi taniej, dziura w scianie po okablowaniu od TV, sciana nie jest idealnie gladka w razie czego zdejmuje ekran i zakladam TV spowrotem kable przepycham przez dziure w scianie i jest fajnie


Projektor stoi w salonie, ale ze dodatkowo bedzie TV to projektor bedzie uzywany tylko do filmow/seriali moze grania ps4 i przyszle


do tego chcialbym projektor ktory z maksmalnie 2,8 metra zrobi to 120 cali(moze byc blizej), wstepnie ogladajac projektory znalazlem ponizsze

benq w1210st
optoma eh200st
acer h7550st


Kabel hdmi moze nie dac rady ogarnac 4k (instalacja sprzed 2 lat, kabel dobry ale to loteria)





Czy mozecie cos doradzic, polecic jakis inny projektor do 4000 i ekran w granicy kolo 2000zl +/-


Budzet jest z lekkiej gumy jako ze bedzie to brane na jakies zerowki jesli gdzies znajde
 

ango

New member
Cześć,
Mogę pomóc w temacie ekranu ramowego, mam do sprzedania powierzchnię projekcyjną do ekranu ramowego. Po przystosowaniu pomieszczenia (pomalowałem pokój praktycznie na czarno) wymieniłem na białą.

ADEO reference gray do ramy ADEO Plano
- format 16:9
- wymiar roboczy 270x152

Sprzedaję tylko płótno ale gdybyś chciał dorabiać ramę na wymiar to udostępnię Ci numer seryjny ramy na podstawie którego dorobisz w ADEO ramę.
 

xede

New member
zainwestowalem juz we wszystko, zalozenia zostaly lekko naciagniete, odsunalem projektor od ekranu, ekran jak napisalem 120 cali, projektor epson eh tw7000 i uchwyt ktory ominie swiatla sufitowe przed projektorem
 
Do góry