Projektor HD ACER PH530 czy warto?

zejk

New member
Tak się zastanawiam, bo jest to najtańszy projektor 720p na rynku, czy warto w niego inwestować, jak się sprawdza w codziennym użytkowaniu? Może jednak warto dorzucić 1000 pln i kupić SANYO Z-5. Dużo czytałem na temat projektorów no i pojawia się standardowy dylemat - LCD vs DLP nie chciałbym kupować w ciemno a w Łodzi jest problem z bezpośrednim porównaniem tych dwu urządzeń, jednym zdaniem - "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?"
 

jarwisz

New member
Bez reklam
zejk napisał:
Tak się zastanawiam, bo jest to najtańszy projektor 720p na rynku, czy warto w niego inwestować, jak się sprawdza w codziennym użytkowaniu? Może jednak warto dorzucić 1000 pln i kupić SANYO Z-5.

nikt nie kupuje projektora co codziennego użytkowania.Co prawda niektóre mają nawet wstawiony tuner tv ale to chyba przesada,chyba że Cię na to stać.2000 godz szybko minie i kolejny wydatek.
Jak już kupować projektor to wypada się z niego cieszyć pełnia możliwości.
Co prawda 720p to już coś ale ostatnio sam przymierzałem się do kupna projektora i testowałem
BenQ W500
ACER PH530
Sanyo PLV-Z5 HD
i z ciekawości jak wypadnie
PANASONIC PT-AE1000E

efekt była nasępujący
1 miejsce Panas /ale to zrozumiałe - fullHD - ale cena :confused: /
2 miejsce Benq
3 miejsce Sanyo
4 miejsce Acer

jednak jak podłączyłem BenQ MP510 - taki ze słabszych to widać było że odstaje od poprzedników

przy okazji podziękowania dla sklepu Joker za użyczenie sprzętu mimo iż jeszcze nic nie zamówiłem /...ale wiedzą że kupię jak było z GE1E/

wniosek
WARTO dołożyć - niekoniecznie nawet do tego Sanyo ale im lepsze parametry w projektorze tym radość oglądania większa

pozd
 

zejk

New member
No dzięki, w sumie tak do czterech patyków jest kilka modeli, jeszcze mam chwilę na przemyślenia, jutro jadę wreszcie na wakacje - może nie wydam wszystkich pieniędzy i coś da się jeszcze dołożyć.
 
Do góry