Okulary 3D Epson

dario44

New member
Witam,
kupiłem do projektora Epson TW5600 dwie pary okularów Epsona ELPGS03. Naładowałem je, pierwszy seans i problemy z jedną parą :/ co kilka minut wyłączają się na sekundę, zapala się zielona diodka i od razu włączają. Druga para bez problemu przebrnęła cały seans nie wyłączając się ani razu. Okulary nowe od tego samego sprzedawcy. Obie sztuki sparowałem, projektor je wykrywał bez problemu. Co myślicie? jakaś walnięta sztuka? Miał ktoś taki problem może?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ale te drugie okulary wylaczaja i wlaczaja sie podczas korzystania jednoczesnie z obu par? Jesli tak, to sprobuj korzystac tylko z tych wylaczajacych sie i sorawdz, czy problem nadal wystepuje. Jesli tak, przeprowdz proces parowania jeszcze raz
 

dario44

New member
ale te drugie okulary wylaczaja i wlaczaja sie podczas korzystania jednoczesnie z obu par? Jesli tak, to sprobuj korzystac tylko z tych wylaczajacych sie i sorawdz, czy problem nadal wystepuje. Jesli tak, przeprowdz proces parowania jeszcze raz

Oczywiście sprawdzałem czy jak są same włączone to czy się wyłączają, sparowałem kilka razy, włączałem wyłączałem i dalej to samo. Odesłałem te wyłączające się i dostałem "nowe", które były nieoryginalnie zaklejone i dzieje się z nimi dokładnie co z pierwszymi. No nic, chyba 3D nie dla mnie :/ 14 dni na zwrot, szkoda
 

dario44

New member
dobra więc - jedna para Epsonów działa, nie wiem dlaczego te dwie sztuki się rozłączały ale może z innej firmy spróbuje - czy okularki Sony TDG-BR250B lub Samsung SSG-4100GB będą pasować do Epson TW5600? (takie u mnie w sklepie leżą)
 
Do góry