Projektor 4k Prośba w wyborze

Prze87mo

New member
Ja na twoim miejscu bym poczekał, zawsze będziesz miał nowszy model.
Ja osobiście czekam na 9400 ,potrwa to trochę dłużej ale uważam , że warto.

no wlasnie chyba wezme sobie twoja odpowiedz do serca .. mysle aby poczekac
https://cenowarka.pl/epson-eh-tw7400-a1880454.html

w de mozna juz dorwac 7400 za 8.6k niby 7400 ma full hdmi 18gbps wiec hdr bedzie latal na 60hz rowniez.

Te kable hdmi optyczne to maja jakas roznice anizeli hdmi 2.0a normlany ?:popcorn:

P.s tw7400 wogole juz jest dostepne czy to pre ordery ?
 

MarianPaz

Member
Ale wiesz to na pewno?
W internecie widzę 2 strony Magic Screen z czego jedna jest niejako podzielona na 3 sklepy internetowe pod tym samym wrocławskim adresem (m.in. ten z koncówką .pro). Jak rozumiem to one mają oferować projektory Sony po niższej cenie, tylko w ich sklepach jest taka jak u wszystkich. Czyżby promocja dla tych co o niej wiedzą? :)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Najlepiej zawsze zadzwonic pogadac.

Wezcie pod uwaga ze producent zada od dystrybutorow aby wszedzie byla taka sama cena. A to kto ile zjedzie ze swojej prowizji to rozmowa bezposrednia. Zreszta jak ze wszystkim. Zobacz jakie ceny glosnikow sa na necie a jakie ceny dostaniesz jak konkretnke zadzwonisz lub no. napiszesz pw do Blacka.
 

MarianPaz

Member
A polecacie szczególnie jakiś sklep w którym łatwo idzie się dogadać (o ile można pisać na forum bo widzę czasem wkrada się cenzura dla adresów)? Jak pisałem trochę tego mam do kupienia i dobrze byłoby to nabyć po cenach niższych jak te oficjalne.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Za polecanie innych sklepow sa bany.

Na tym forum mozesz piszac do Blackninja jezeli chodzi o audio.
A jezeli TV to Kiki.
 

MarianPaz

Member
Ok, wobec tego lolo2 zdaj relacje jak otrzymasz ekran i projektor. W zasadzie do tej pory nie brałem MS pod uwagę, ale może faktycznie byłaby to najlepsza opcja, zwłaszcza gdy tak dobrze cenowo to wychodzi. Może w końcu w tym miesiącu/początkach listopada i ja bym stał się posiadaczem domowego kina.
 
no wlasnie chyba wezme sobie twoja odpowiedz do serca .. mysle aby poczekac
https://cenowarka.pl/epson-eh-tw7400-a1880454.html

w de mozna juz dorwac 7400 za 8.6k niby 7400 ma full hdmi 18gbps wiec hdr bedzie latal na 60hz rowniez.

Te kable hdmi optyczne to maja jakas roznice anizeli hdmi 2.0a normlany ?:popcorn:

P.s tw7400 wogole juz jest dostepne czy to pre ordery ?
Dobrze to sprawdź, bo na prezentacji pisali, że tylko tw9400 ma te 18GB przepływu.
 

Prze87mo

New member
Dobrze to sprawdź, bo na prezentacji pisali, że tylko tw9400 ma te 18GB przepływu.

jesli tak jest jak mowisz to troche za przeproszeniem LIPA :( :(:popcorn:

Chyba mi zostaje kupic jakis projektor , badz pare przez internet i potem oddac do 14 dni :(
Innej opcji nie widze...

Chyba ze sie umowie z Firma Space One ode mnie z Wroclawia maja salke kinowa wiec moze mi pokaza co jest na + a co na - w budzetowych projektorach badz tych wyzej .
 

milewski81

New member
Nie wiem czy już kupiłeś ale podzielę się swoim doświadczeniem. Też zastanawiałem się nad epsonem serii 7000 ale zobaczyłem sony hw65 no i moim skromnym zdaniem soniak jest duuuuuzo lepszy. Wart zaoszczedzenia tych kilku złotych. Niestety posiadając sony 65 przypadkowo wpadłem na JVC-5900 i szybko zmienilem na ten model. Szczerze to polecam Sony oraz JVC bo ten ostatni ma najlepsza optyke, czerń. Epson to moim skromnym zaniem zabawka bez czerni. Epsona to bym kupił za 3500zł i żadnego innego a tak proponuje sony 45, 65 (zdecydowanie 65). I JVC nr1!!!

Osobiście miałem Benq w1070, Optoma HD20, Epson 5350, 6800, sony 65 i wymienilem na JVC5900 :) Teraz tylko JVC dla mnie się liczy :) Ogladam filmy, PS4, Apple TV, Komp - zadnych minusów

Moim zdaniem po Epson 5350 opłaca się kupić Sony 45,65 (problemy z optyką -lekkie rybie oko) lub dozbierać na JVC bo jest kozak. Z nim zostaje aż JVC 4K będą kosztować nie 26000 a 17 000 :) wiec za rok może dwa wymieniam.
 

MarianPaz

Member
Gdyby nie było różnicy, to nikt o zdrowych zmysłach nie wydawałby 5 razy tyle co Optoma. To nawet nie jest podobna klasa projektorów.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Obecnie najlepszym wyborem jest JVC x7900 po obniżonej cenie 17500 zł i może jeszcze coś urwać z tej ceny przy negocjacji.
 

kampers

Member
Panowie mam pytanie moge dostac w granicach 10k uzywany Sony VPL-VW500ES z kalkulatora wychodzi nie tak zle odległość moge dac 4m i ekran 106" gain 0.8. Projektor juz po gwarancji, sprzedajacy pisal ze ma 4lata, lampa ma 1800g. Czy jest sens kupowac cos takiego ? Dziekuje za pomoc :)
 
Do góry