Jaki projektor SHORT THROW Full Hd

Jason8621

New member
Witam. Proszę o rady. Zamiarzam kupić ww. projektor krótkiego rzutu. Obecnie posiadam Benq w710st o rozdzielczości Hd ready, który w miarę dobrze sprawdza się w oglądaniu filmów przez internet, jednak przy przeglądaniu stron (tekst), nie ma już tej ostrości. Szukam zatem czegoś z dużą ostrością. Więc Full Hd. Budżet: max 4000zł. Może benq 1080st? Pozdrawiam.
 

bokciu

Banned
Nie ma zbyt dużego wyboru w tego typu projektorach, a tym bardziej do takiej kwoty. Ja wybrałem Optomę GT1080e i jestem zadowolony. Obecnie jest dostępna wersja z procesorem darbee za niespełna 3500zł.
 

bokciu

Banned
A standardowa wersja 2800zl. Brzmi zachęcająco. A jak z ostrością tekstu, małych ikon przy +/- 100"?

Nigdy nie miałem okazji podłączać komputera, więc co do ikon się nie wypowiem. Używam projektora tylko do oglądania filmów z BD i ostrość jest OK...Nawet bardzo OK. W filmach gdzie pojawia się ekran komputera, nie ma problemów z odczytaniem nawet bardzo małej czcionki. Oczywiście mowa materiale 1080p. Co do samej ostrości napisów w filmach - jest żyleta.
 
Do góry