Uniwersalny projektor do 5000-6000zł

ziomek1988

New member
Witam serdecznie, to będzie mój pierwszy projektor. Szukam sprzętu do użytku domowego i firmowego. W związku z tym projektor często będzie używany w niezacienionych pomieszczeniach. W domu używany głównie do wydarzeń sportowych, w biurze puszczania prezentacji.
Przez niską cenę lamp skłaniam się do sprzętu Epsona ale nie mówię nie innym rozwiązaniom. Co możecie polecić? Sprzęt koniecznie nowy z fakturą. Dodatkowo zależy mi na WiFi, żeby łączyć się z projektorem zdalnie.
 
Ostatnia edycja:

hubio

New member
Witam serdecznie, to będzie mój pierwszy projektor. Szukam sprzętu do użytku domowego i firmowego. W związku z tym projektor często będzie używany w niezacienionych pomieszczeniach. W domu używany głównie do wydarzeń sportowych, w biurze puszczania prezentacji.
Przez niską cenę lamp skłaniam się do sprzętu Epsona ale nie mówię nie innym rozwiązaniom. Co możecie polecić? Sprzęt koniecznie nowy z fakturą. Dodatkowo zależy mi na WiFi, żeby łączyć się z projektorem zdalnie.


Do takich zastosowań to jak dla mnie jakiś BenQ bym polecał. Sprawę Wifi możesz zostawić w spokoju bo dokupujesz jakiś TVBOX za 100zł i masz WiFi. Co do sportu to ja nie jestem w stanie go oglądać na projektorze bo obraz jest typowo kinowy, matowy, przyciemniony - jak dla mnie za słaby kontrast; ale są osoby, które oglądają i nic im nie przeszkadza.


Ważniejsze w tym wypadku od samego projektora może być ekran, bo jak ma być niezaciemnione pomieszczenie i do tego jeszcze pokazy firmowe, które raczej są w dzień to może zastanów się nad ekranem ramowym MagicScreen.
 
Do góry