Szybkie pytanie - okulary 3D do Optoma HD27

AMP

New member
Dzięki, zamówione :)


4 sztuki, 131 zł i darmowa dostawa. Chyba polubię się z Ali ;) (uzbroiłem się w cierpliwość)
 

AMP

New member
Witam, nigdy wcześniej się nie interesowałem 3D. W jakiej wersji powinien być film SBS, HOU, czy jeszcze coś innego??
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Daruj sobie jakieś Ripy SBS, HOU, jeśli zamierzasz pobierać z sieci to szukaj BD 3D iso.
Zwłaszcza, że będziesz oglądał z projektora na dużym ekranie.
Pójdź za moją radą a polubisz 3D
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Daruj sobie jakieś Ripy SBS, HOU, jeśli zamierzasz pobierać z sieci to szukaj BD 3D iso.
Zwłaszcza, że będziesz oglądał z projektora na dużym ekranie.
Pójdź za moją radą a polubisz 3D


dobrze prawisz.a najlepiej jak będziesz miał 2 pliki czyli 1:1 i np sbs i sam zobaczysz czy warto czy nie.
 

AMP

New member
Dzięki za odp. Domyślam się ale z tego co widzę to ciężko o kopie 1:1 wszędzie same ripy.. chyba, że znacie jakieś sensowe źródło?
 

AMP

New member
Witam, okulary dotarły. Filmy sbs, hou wyświetlają się bez problemów. Mam kopie filmu 1:1, iso BR i nie mam pojęcia czym i jak to odtworzyć... VLC wyświetla tylko 2D, Kodi również. Zainstalowałem PowerDVD, po odtworzeniu "płyty" wyświetla komunikat aby odtworzyć płytę w kompatybilnym odtwarzaczu BR czy coś w tym stylu.

Czym odtwarzacie filmy 3D 1:1 iso??
 

AMP

New member
polecam odtwarzacz Zidoo X9S


Nie pytam o odtwarzacz bo mam XO i PC do odtwarzania, chodzi mi o program do odtwarzania 3D-iso, albo konfiguracje PowerDVD

Bo:
-VLC, oraz kodi odtwarza mi tylko obraz w 2D
- PowerDVD wywala po menu wyboru języka że mój "ekran" jest niezgodny z 3D


Skonfigurowałem obraz stereoskopowy 3d w sterownikach nvidia, ustawiłem rozdzielczość 3d - 1080 24kl i dalej to samo, co jest z tym PowerDVD??
 
Ostatnia edycja:

AMP

New member
komunikat który wyświetla się w powerdvd

824bf90ee4623.jpg



Może ma znaczenie że podłączony jest projektor przez amplituner
PC > Onkyo 656 > HD27


Oczywiście wszystko jest podłączone HDMI 1.4
 
Ostatnia edycja:

bramowicz1

Member
Bez reklam
Spróbuj z ustawieniami wyboru ekranu.
Lub sprawdź jak sprawa się ma na Total Media Theatre.
To również bardzo dobry program do 3D, tylko ostatnio zaczął się trochę gryźć z PDVD, ale ten powinien z automatu odpalić obraz 3D.
 
Do góry