Optoma UHD550X czy Acer M550?

Bienio232

New member
Witam.
Mam w planach kupić budżetowy projektor 4K do oglądania filmów i grania w gry, a w oko wpadły mi właśnie Optoma UHD550X i Acer M550. Mogę je kupić w tej samej cenie. Tutaj pojawia się moje pytanie - Który z tych dwóch byście wybrali i dlaczego?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
 

Bienio232

New member
Tak, to prawda, aczkolwiek ta rozdzielczość nadal jest znacznie większa niz Full HD i przy okazji moje urządzenia beda w stanie odtwarzać przez to 4K. Oczywiscie jestem otwarty na kazdą propozycje, takze jeżeli masz alternatywy to poproszę :) Aktualnie mam Epsona TW5300 i chciałbym po prostu wejść na wyższy poziom niekoniecznie wydając kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy.
 

leszek2m

New member
Acer M550 na francuskim forum ma dobre opinie.Niedługo ukażą się Benq W1700(za niecale 7000zł) i Optoma UHD50. Test Benq W1700 jest na konkurencyjnym forum. Sam się zastanawiam nad zakupem niedrogiego projektora 4K.
 

leszek2m

New member
Czyli kolory są ważniejsze niż kontrast?. A np.taki JVC RS49 jak się ma do tych projektorów.Nie posiada np.HDR ale pewnie ma dobry kontrast i kolory.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie podczepiam się pod temat chciałem kupic tv 65 lub 75 cali 4k z hdr ale kolega mi podpowiedział że ta kasę zainwestował w projektor 4k hdr I teraz pytanie moje szybkie jaki dobry projektor do pokoju 20m2 z 4k hdr do grania na ps4 .oglądania filmów uhd i piłki nożnej? Kwota będzie szła na raty 20tys tyle mogę wydać.
Zależy mi na dobrej czerni.hdr.kolorach.płynności lepiej tv czy projektor.I jeżeli projektor to jaki ekran to tego kupić porządny?
 

hubio

New member
Witam.
Mam w planach kupić budżetowy projektor 4K do oglądania filmów i grania w gry, a w oko wpadły mi właśnie Optoma UHD550X i Acer M550. Mogę je kupić w tej samej cenie. Tutaj pojawia się moje pytanie - Który z tych dwóch byście wybrali i dlaczego?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

A dlaczego nie Epson 9300 ?
 
Do góry