projektor za ok 3000 zł z euro rtv

Kamillus

New member
Witam,

Planuje zakup projektora z euro rtv agd,ponieważ chcę skorzystać z promocji o ratach.
Rozsądnym zakupem wydaje mi się Optoma GT1080e, Epson EH-TW5600 3D,Epson EH-TW5400 3D.
projektor będzie znajdować się w podwieszanym suficie pod kątem, kable będą do niego doprowadzone więc łączność bezprzewodowa nie jest mi potrzebna. Projektor będzie potrzebny głównie do oglądania filmów wieczorami.

dzięki za odpowiedzi
 

bokciu

Banned
Witam,

Planuje zakup projektora z euro rtv agd,ponieważ chcę skorzystać z promocji o ratach.
Rozsądnym zakupem wydaje mi się Optoma GT1080e, Epson EH-TW5600 3D,Epson EH-TW5400 3D.
projektor będzie znajdować się w podwieszanym suficie pod kątem, kable będą do niego doprowadzone więc łączność bezprzewodowa nie jest mi potrzebna. Projektor będzie potrzebny głównie do oglądania filmów wieczorami.

dzięki za odpowiedzi

Miej na uwadze, że wymieniona Optoma, to projektor krótkiego rzutu. Był tu już jeden, który nabył ten model i dziwił się, że obraz wychodzi z pokoju. Ja z kolei wybrałem go świadomie i nie żałuję. Jakość obrazu jaką generuje, bardzo mnie zadowala i niech to będzie rekomendacją z mojej strony. Tym bardziej, że technologia DLP zapewnia lepszą czerń, co w kwestii moich oczekiwań, jest in plus.
 
Do góry