Projektor 1000-1500 zł

hirszu89

New member
Witam,
Proszę o radę jaki najlepiej kupić projektor. Mój budżet to 1000 zł maksymalnie do 1500 mogę sobie pozwolić. Chciałbym go umieścić na szafce nad kanapą od przeciwległej ściany jest około 4,5 m ściana jest biała. Głównie będzie służyć do oglądania wieczorem filmów i grania na konsoli xbox one. Potrzebne oczywiście wejście, a najlepiej dwa hdmi
z góry dzięki za odpowiedzi
 

hubio

New member
Witam,
Proszę o radę jaki najlepiej kupić projektor. Mój budżet to 1000 zł maksymalnie do 1500 mogę sobie pozwolić. Chciałbym go umieścić na szafce nad kanapą od przeciwległej ściany jest około 4,5 m ściana jest biała. Głównie będzie służyć do oglądania wieczorem filmów i grania na konsoli xbox one. Potrzebne oczywiście wejście, a najlepiej dwa hdmi
z góry dzięki za odpowiedzi

Nie istnieje nowy projektor spełniający nawet minimalne wymagania w tym budżecie... Może używka, ale to ryzyko.

Najtańsze projektory kina domowego to ok 2500zł np Epson 5300. Dobry stosunek jakości do ceny mają także Optomy. Wynalazki typu no-name czy Infocus za ok 1000-1500zł omijać lepiej z daleka...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Przecież to nie jest do kina domowego... Ma inne przeznaczenie - edukacyjno-biznesowe. Jak może wyglądać na nim czerń ? Kolega napisał, że chce do filmów.

na zadnym projektorze za 2000 czern nie bedzie wygladala tak jak powinna, tym bardziej, ze kolego nie ma przygotowanych odpowiednich warunkow
 
Do góry