Tani ekran około ponad 100"

Nuggosh

New member
Tani ekran ponad 100"

Witam,

Poszukuję taniego rozwijanego ekranu.
Zależy mi, żeby był szary, ponieważ pomieszczenie nie jest przystosowane do projektora i nie chcę być skazany na dziwne kolory ścian (jestem otwarty na relokację).

Tak długo jak nie będę na swoim to nie mam zamiaru przemalowywać pokoju czy kupować ekranu ramowego, potrzebuję czegoś taniego co chociaż minimalnie poprawi jakość obrazu.

Szukam czegoś za mniej niż 1000 zł i byłem w stanie znaleźć kilka opcji, ale na forach czytałem, że każdy tani ekran będzie mieć wady. Znalazłem też kilka postów, gdzie proponowali kupienie zwykłej rolety zaciemniającej i efekt będzie podobny przy nieporównywalnie niższych kosztach, początkowo uznałem to za żart, ale coraz bardziej mnie to przekonuje.

Co w tej sytuacji proponujecie? Wydać pieniądze jest łatwo, ale nie chcę skończyć z porównywalnie słabym efektem co przy gołej ścianie.

Zastanawiam się nad takimi rozwiązaniami:
ROLETY WOLNOWISZĄCE 240x190 ROLETA ZACIEMNIAJĄCE (7056175834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
240x135 Ekran projekcyjny BUENOscreen CINEMA HD GRAY format 16:9 Sklep z ekranami projekcyjnymi
 
Ostatnia edycja:
Do góry