Sprawdzony ekran 90-92"

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Szukam dobrego ekranu 90-92 cali , który nie fałduje , nie skręca się itp historie . Zwijany ręcznie lub elektrycznie . Najlepiej z czarnym Top 40-50 cm
Raczej Grey , pokoj średnio zaadoptowany .

Mogę wymienić na Magicscreen Futura LED.

Rozumiem , że wszelkie Suprema unikać :)
 
B

burz

Guest
Mam od ok. 5 lat adeo motorized linear grey 92" z borderami i czarnym topem - powierzchnia projekcyjna jest nadal idealnie plaska. Trochę wywijają się boczne bordery, ale bez wpływu na obraz. Gdybym kupował jeszcze raz, to też adeo grey - ale ciut większy ;)
 

hubio

New member
Szukam dobrego ekranu 90-92 cali , który nie fałduje , nie skręca się itp historie . Zwijany ręcznie lub elektrycznie . Najlepiej z czarnym Top 40-50 cm
Raczej Grey , pokoj średnio zaadoptowany .

Mogę wymienić na Magicscreen Futura LED.

Rozumiem , że wszelkie Suprema unikać :)

A dlaczego Supremę unikać ? Miałem 2 Supremy: ELEGANT MATT GREY i ELEGANT MATT WHITE. Szary 2 tyg i wymieniłem na biały. Oba oczywiście elektryczne 100''

Na szarym malutka fałdka z jednej strony oczywiście nie widoczna podczas projekcji. Biały to jest już nieźle pofałdowany po bokach. I pytam - CO Z TEGO ? Skoro podczas projekcji jak bym się nie wysilał tego nie widzę... Może to kwestia rozmiaru, ale uwierz mi, że podczas projekcji tego kompletnie nie widać.

Następna sprawa: serwis gwarancyjny. Działa doskonale. Wysłałem zdjęcie tego białego pofałdowanego do sprzedawcy. On do dystrybutora i nie ma żadnego problemu z wymianą tylko jak pisałem podczas projekcji to jest niezauważalne, a nie mam znowu kolejnego dnia na zakładanie i zdejmowanie.

Też jak kupowałem ekran bałem się tych pofałdowań, a jak ktoś tu już słusznie pisał - wszystkie te ekrany zwijane dostępne w Polsce jak Suprema, Bueno, Adeo zaczynają się u jednego Chińczyka... Fakt - napinacze niwelują problem pofałdowania, ale czy to jest warte dopłacania kilku tyś ?
Ja za swój zapłaciłem 2500zł. Moja rada jest taka: kupujcie najtańszy ekran ręczny lub elektryczny z tych rożnych MATT. Jeśli macie możliwość kupcie Magic Screen bo to rzeczywiście jest ogromna różnica na plus w stosunku do wszystkiego innego. Jeśli będziecie mieli projektor zawieszony na suficie nie kupujcie Bueno (srebrzenie).
 

majes1

New member
Ja kupiłem w zeszłym msc adeo motorized professional 105" matt grey, a też szukałem i studiowałem fora w poszukiwaniu odpowiedniego ekranu i w sumie po opiniach głównie ten ekran wybrałem, mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Na olx gość sprzedaje suprema andromeda 100" grey, może warto się zainteresować? Pare cali więcej nie zaszkodzi :p
 
B

burz

Guest
Mam zmotoryzowany adeo od paru lat i nadal jest idealnie płaski (boczne bordery się wywijają, bez wpływu na resztę), więc sądzę, że się nie zawiedziesz ;)
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem w esmatr.de ekran 92" z napinaczami za 199€ . Zamówienie zrobione 29.05 , termin dostawy 3-7 .06 .
A, tu 1.06 przyjechał kurier z ekranem :) Do niczego nie ma się przyczepić :) Bardzo dobry produkt . Polecam
 

Murinio_86

Member
Możesz wrzucić jakieś fotki tego ekranu? Ogladales już coś na nim? Jakieś uwagi, minusy, plusy? Szukam 100 a mają tam za 1200 złotych z napinaczami a u nas za supreme muszę zapłacić 2000 i to bez sterowania na pilot . Może faktycznie dobra opcja będzie do zakupu
 

Ultro

New member
Szukam dobrego ekranu 90-92 cali , który nie fałduje , nie skręca się itp historie . Zwijany ręcznie lub elektrycznie . Najlepiej z czarnym Top 40-50 cm
Raczej Grey , pokoj średnio zaadoptowany .

Mogę wymienić na Magicscreen Futura LED.

Rozumiem , że wszelkie Suprema unikać :)


a co z tym Magicscreenem jest nie tak ?


Mam ADEO i polecam
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Za 1060 PLN z wysyłką nie mam nic do zarzucenia temu ekranowi . Najbardziej obawiałem się białej powierzchni w moim nie specjalnie zaadaptownam pokoju . Nie potrzebnie , a może i lepiej wyszło, bo jest bardziej naturalnie oddany kolor .
Powierzchnia jest prosta , a to najważniejsze.

Żonie zachciało się zmian aranżacji pokoju , dlatego Magicscreen musiał wylecieć.
Sam ekran jest bardzo O.K :) Ale za mało oglądam na projektorze , aby zagracać salon .

Śmiało mogę polecić tego esmatr.de
 
Do góry